Jump to content

Install0us 4.3 Türkçe

Rate this topic

Kartal

Recommended Posts

Insatall0usu 4.3 güncelleyen arkadaşlara Hackulo Team'e göndermeden önce buradan Türkçe dosyalarını paylaşmak istiyorum. Önceliğimiz olacak tabi...

Paylaşılan dosyayı, /var/Applications/Installous.app içerisine atın, Install0usu açtığınızda türkçe olduğunu göreceksiniz.

Hadi size iyi kullanmalar.

Not: 4.3 Install0us kurmayanlar, kullanmasın Install0us sapıtabiliyor. Tekrar kurmak zorunda kalırsınız sonra. OS'nizin 4.x olması yeterlidir.

Link: Hotfile.com: One click file hosting: tr.lproj.rar

http://hotfile.com/dl/110344948/85dcdb4/tr.lproj.rar.html

Renkli Link: Hotfile.com: One click file hosting: tr.lproj.rar

Yukardaki link, aşağıda temsili yer alan resimdeki gibi, Install0usun renkelndirilmiş halidir. Kımıl kımıl olsun diye öylesine renklerdirdim. İsteyen kullanabilir. İçindeki PNG dosyalarını çıkarıp, diğerlerini daha önce yüklemiş olduğunuz tr dosyasına atarsanız, en yeni hali ile çeviriyi kullanırsınız.

post-2779-13786389270923_thumb.jpg

Edited by Kartal

Ben de Tam Türkçe olmadı . Ana sayfa Katagori Arama vs.. olan ilk sayfa ingilizce duruyor içerikler setting içi türkçe

Olmaması gerekiyor Naaptınızı yazar mısın?... tr.lproj dosyasını /var/Applications/Installous.app içine atacaksın rar dosyaından çıkarıp.

Ederim tabi...

Öncelikle Cihazın JB olduğunu düşünerek yazıyorum.

Telefona bağlanıyorsun. iPhone Browser v.b. program ile. Ondan sonra indirmiş olduğun tr.lproj dosyasını rardan çıkarıp dosya halinde /var/Applications/Installous.app içine atıyorsun bu sırada Install0us kapalı tabi.

Başka hiçbirşey yapmadan direk Install0usu açtığında Türkçe olarak açıldığını göreceksin.

Ederim tabi...

Öncelikle Cihazın JB olduğunu düşünerek yazıyorum.

Telefona bağlanıyorsun. iPhone Browser v.b. program ile. Ondan sonra indirmiş olduğun tr.lproj dosyasını rardan çıkarıp dosya halinde /var/Applications/Installous.app içine atıyorsun bu sırada Install0us kapalı tabi.

Başka hiçbirşey yapmadan direk Install0usu açtığında Türkçe olarak açıldığını göreceksin.

Yaptım Güzel Anlatım..Teşekkür ederim

Güncelleştirme yok çok şükür yazmışsın ya koptum yaaaaaaaa =))))))) Eline sağlık =))

E sormuştum bunu da foruma, genel kanı küçük küçük şeyler olabileceği yönündeydi ben de ekledim. Onun haricinde bir iki şey daha var, ama çok gözönünde olacak şeyler değil.

Güncelleştirmelerden herkese gına geldiği için de onu o şekilde yazdım :D...

E sormuştum bunu da foruma, genel kanı küçük küçük şeyler olabileceği yönündeydi ben de ekledim. Onun haricinde bir iki şey daha var, ama çok gözönünde olacak şeyler değil.

Güncelleştirmelerden herkese gına geldiği için de onu o şekilde yazdım :D...

güzel olmuş eline sağlık sesli güldüm ilk gordugumde =))

Teşekkürler eline sağlık... verziyon yazan yeri versiyon, apple store başlatıldı yazan yeride apple store'u başlat seklinde düzeltsen çok daha güzel olur.

Verziyonu özellikle oonlarla aynı olmasın diye Z ile yaptım. her ikisi de kullanılıyor çünkü Türkçede.

İkinci yazdığını aslında ben de biliyorum, ama orda senin yazdığın da tam doğru değil, benim koyduğum da. Oraya bir çare düşünüyorum, bulunca düzenleyip hemen yükliycem tekrardan.

Edit: Oraya direk sadece App Store yazsam olmaz mı yahu. Başka bişey yazmaya gerek var mı ki, Altında açıklama var zaten.

Yeni Edit: Direk APP Store yaptım gitti.

Edited by Kartal

bugün cydia ya girdiğimde installous güncellemesi geldi yükledim ve türkçe oldu bu sizden mi kaynaklanıyor :)

Bundan sonra installous turkce dil paketinide iceriyor. Sitemiz uyelerinden bir arkadas dil paketini yolladi. Onada burdan tekrar tesekkur ederiz.