Jump to content

Beyaz iPhone 4 ilkbaharda geliyor

Rate this topic


mirac

Recommended Posts

Beyaz iPhone 4 ilkbaharda geliyor

hbr_10259_d.jpg

Apple, geçtiğimiz sene iPhone 4'ün lansmanında tanıttığı ve o yaz satışa çıkaracağını açıkladığı beyaz iPhone 4'ü erteleye erteleye neredeyse koca bir seneyi atlattı. Geçtiğimiz yazdan beri merakla beklenen beyaz iPhone 4 için son olarak açıklanan ilkbahar dönemi bu sefer doğru çıkacak gibi.

Beyaz iPhone 4'ü merakla bekleyen biri, Apple'dan Phil Schiller'a Twitter üzerinden beyaz iPhone 4'ün ne zaman geleceni sormuş. Phil Schiller ise bu ilkbaharda kesin olarak satışa çıkacağını ve cihazın oldukça güzel olduğunu belirtmiş.

İlkbahar aylarında beyaz iPhone 4 çıkacak fakat ilerleyen aylarda da iPhone 5'in çıkacak olması kafalarda soru işareti yaratıyor. Bazı yorumcular, iPhone 5'in radikal değişiklikler içermeyeceğini bu yüzden iPhone 5 yerine beyaz iPhone 4'ün iyi bir seçenek olabileceğini belirtiyor. Bakalım, bekleyip göreceğiz.

Link to comment
Share on other sites

beyler benim arkadaşımda var beyazı apple 8 tane çıkarmış dediğine göre fakat kasada ışık geçirme problemi olduğundan dolayı durdurmuş satışını ki bende baktım cihazın üst tarafında gece belli olan ışık geçirme sorunu var cihaz orjinal resimlerini paylaşırım gece

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.