Jump to content

MacBook pro mu normal birtanemi?

Rate this topic

Halilizm

Recommended Posts

Arkadaslar oncelikle selamlar.Ben karasiz kaldim lütfen bilgilendirin, bilgisayar almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim.macbook hastasiyim ama normal bilgisayarda yapabileceğim seyleri macbook ta yapamamaktan çekiniyorum şimdi ; öğrenmek istediğim su; macbook ta aynı iPhone gibimi programları app Store den mı indirmem lazım normal bir siteden her hangi bir program indirmem mümkün degil mı ? güncelleme olayı da var mı onda ? Yani normal laptop ta olan ve mabook ta olmayan nedir kullanması zor mu? Şimdiden çok TSK ederim cvplar icin

Saygılar ......

Öncelikle hoşgeldin;

Yeni nesil Mac'ler Intel işlemcili olduğu için Windows da kurabilirsiniz. Windows un yanında eğer ilk defa Mac OS kullanacaksanız zamanla kavrarsınız. Windows a hiç bulaşmayadabilirsiniz.

Mac de internetten indirdiğiniz .dmg .pkg gibi dosya uzantıları ile inen programları kurabilir Crack,Keymaker gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Update konusuna gelince.

Mac'i aldığınızda zaten en güncel sürümü yüklü olacaktır.

İstediğiniz zaman ise Yazılım Güncelleştirmesi(Software Update) kısmından sistemi,programları vb. updateini yapabileceksiniz.

Eğer alacaksanız MacBook alın derim :)

Normal bir laptop a Mac OS kuramazsınız(kursanız bile sorunları elbet olacaktır) Ama MacBook a sorunsuzca(1-2 sorun dışında pekte mühim değil :) Windows u da Mac OS u da stabil bir şekilde kullanabileceksiniz.

Şimdiden hayırlı olsun.

Kolay gelsin.

Saygılar.

Teşekkür ederim talisman ve iPhone yardim ailesine cok tesekkur ediyorum!!!

MacBook'un normal laptoplara göre hiçbir dezavantajı yok :) Artıları var (sessizliği,şık tasarımı, dayanıklı alüminyum kasası...) :)

MacBook ile aramızda görmek isteriz :)

İyi günler.

arkadaşlar biraz absürd kaçabilir konuya göre ama applestore.com'daki fiyatlar nihai fiyatlarmı yoksa üzerine vergi koyuluyomu?koyuluyosa ne kadar?florida'da yaşayan bir arkadaşımdan macbook pro isteyecemde.ordaki fiyatlar buraya göre en az 300 dolar oynuyor.şimdiden cevap için teşekkür.

macbook 13 inch'im var mac tarafında hiç sorun yok ama yıllardan beri windows kullanıdığım için mac'e alışamadım windows'da kurdum ama çok yavaş şimdi olsa kesinlikle normal notebook alırdım :mad:

Kuramamışsın :) Ohooo Core2 li makina var şuan yanımda uçuyorrr :D

ilgili bi konu başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum.paramı ayarladım yeni nesil bir macbook pro alıcam.sorum: amerikada yaşayan arkadaşa ordaki store'dan aldırıp buraya fedex veya ups'le göndertsem gümrüğe takılma ihtimali nedir?bununla ilgili tecrübesi olanların paylaşımını bekliyorum..teşekkürler