Jump to content

acil yardım

Rate this topic

Recommended Posts

lütfen biri bana yardım etsin sabahtan beri sinir oldum 4.2.1 jb yaptım telefon açılıp kapandı şimd telefonuni ekranında usb kablosunun ucu var karısındada itunes yazıyo gitmiyo birtürlü açıp kapattım ituneside açtım ama açılmıyo tinyumbrella telefonu tanımadı telefon sanırım recovery modunda kaldı nasıl çıkarcam ekran böyle kaldı telefonun ekranında usb kablosu ve itunes yazıyo öylece kaldı lütfen yardım edin

Edited by Paloma

lütfen biri bana yardım etsin sabahtan beri sinir oldum 4.2.1 jb yaptım telefon açılıp kapandı şimd telefonuni ekranında usb kablosunun ucu var karısındada itunes yazıyo gitmiyo birtürlü açıp kapattım ituneside açtım ama açılmıyo tinyumbrella telefonu tanımadı telefon sanırım recovery modunda kaldı nasıl çıkarcam ekran böyle kaldı telefonun ekranında usb kablosu ve itunes yazıyo öylece kaldı lütfen yardım edin

arkadaşım ilk önce başlıgınızı konuya uygun olarak acmalısnız bu şekilde yardım yasaktır :)

ve ayrıca ne yaptınızda ne ile jb yaotınız yada itunestan update mi etiniz cıhaz hangisi yurt içi mi simkilitmi sürüm kaç hiç bir şey yazmamışsınız

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.