Jump to content

4.3 sıkıntı yarattı LÜTFEN YARDIM :(

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar herkese iyi geceler benım telefonum 3gs yurt dışından geldi yeni daha kurcalamadan 4.3'e update ettım telefonda usb kablosu ve i-tunes logosu cıktı,açılmıyorrr...telefonum hakkında en küçük bir bilgiye sahip değilim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

teşekkürler ilgin için fakat ipod olarak kullanmama gerek yok başka telefon kullanıyorumda şuan unlock ne zaman çıkar bi tahmin verebilen varmı ?

Net bir tarih yok ama tahmin var bence bir aydan önce çıkmaz

peki tahmini ne zaman çıkar bu unlock? teşekkürler

Hocam nick ne oyle ;)

Keske update yapmadan birisi sizi uyarsaydi bu konuda.

Unlock icin cesitli teoriler mevcut. Ancak maalesef henuz pratige dokulebilmis bir gelisme yok. 6 aydir bekleyenler var maalesef. Ama siz biraz sanslisiniz, yakin zamanda cozum bulunacak insallah.

Hayirli olsun bu arada hem cihaz, hem forum uyeliginiz.

Napalım bekliycez ozaman peki bir sorum daha var bugun telefoncuya gittim derdimi anlattım hallederim dedi hatta fiyatta verdi 60-70 tl'ye hallderim dedi olasılığı varmı? yoksa beni mi yedi şimdi bu telefoncu ? teşekkürler

Seni yemis abi. Henuz yapilabilen birsey yok. Oldugu zaman bedava olacak bu meret. Sakin ola kimseciklere para kaptirmayasin.

Bu forumu takip et, ciktiginda senlenir ortalik :) burada resimlerle anlatilir hersey. Tekrar soyluyorum, sakin ola para verme bu islem icin.

çok teşekkürler arkadaşlar ilginiz alakanız için napalım beklicez tahmini 1 ay içinde çıkarmış hayırlara vesile olsun ozmn :) siteyi takip edicem en kısa zamanda unlock çözülür inşallah tek umudum o :)

Moralini bozmak gibi olmasın ama 4.1 ve 4.2.1 in unlock'u henüz çıkmadıysa 4.3 için çok yol var demektir. Sen endini daha uzun bir süre için şartlandır erken çıkarsa sürpriz olur. Hiç değilse hayal kırıklığı yaşamış olmazsın...

hmmm 4.3'ün önunde 2 sürüm varsa baya bi uzun sürebilir bu unlock olayı biz umudu keselim şimdilik gelişmelerle burdan devam ederiz napalım :(

Unutma şu an sadece mesaj çekemiyor, 3g'yi kullanamıyor ve telefonla görüşemiyorsun bunun dışında menüye ulaşığın sürece herşeyi yapabilirsin...

bir sorum daha olcak özel mesajda da bildirmiştim burdan da yazıyım tinyumbrella ile exit recovery yapmak gibi bir öneri sunmuşlar benimle aynı problemi yaşıyan birine bu beni kapsamıyor sanırsam yanlış anlaşılmasın bilginize kuşkum yok sadece anlamaya çalışıyorum.. teşekkürler

bir sorum daha olcak özel mesajda da bildirmiştim burdan da yazıyım tinyumbrella ile exit recovery yapmak gibi bir öneri sunmuşlar benimle aynı problemi yaşıyan birine bu beni kapsamıyor sanırsam yanlış anlaşılmasın bilginize kuşkum yok sadece anlamaya çalışıyorum.. teşekkürler

itunes ve kablo işaretinde kaldıysanız exit recovery işe yarar