Jump to content

itunes sayfa düzeni telefondaki gibi degil !!

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar telefonum iphone 4 4.0.2 jailbreak ve unlock yapılmış vaziyette

Dün akşam evdeki itunes'tan başka bi arkadaşıma itunes hesabı açmak için log out yaptım yeni bir hesap aldım.sonra tekrar kendi hesabımı açtım

Bugun eve gelip telefonu itunesa bagladıgımda telefondaki sayfa düzenim itunesta farklı gozukuyor.Telefonda 3 sayfada klasorler halinde olan app'ler itunes'ta 11 sayfada açık halde gozukuyor

appsync yuklu, itunes ile backup ve transfer purchases islemlerini sorunsuz bir şekilde yapıyorum app store'dan yada installoustan transferde yapsam senkronize oluyor problem yok ama telefondaki sayfa düzeni yok işte ; itunes'u telefondaki hale nasıl getiririm acaba ?

şöyle bir durum oluşuyor telefondaki hale getiremiyorum( infinifolders yuklu ) oyunların hepsi game klasorunde telefonda; itunes tan duzenlemeye kalktıgımda belli bi sayıda game klasorune atıyorum sonrasını teldeki gibi almıyor dolayısıyla birebir hale getiremyorum bazıları o klasore girememiş oluyor ama buda onemli degil sonunda sync yapıyorum hepsi sayfalara dagılmış vaziyete donuyor

Cok normaldir.

Folder enhancer, Infinitidock, Scrolling board vs... gibi springboard duzenini Apple'in sinirlandirdigi duzenden ayri bir duzene ceken uygulamalarda itunes kandiriliyor. Yani siz hic folderlarinizda ve ikonlarinizda oynama yapmamissiniz gibi itunes'a iphone uzerinden bilgi gonderiliyor.

şöyle bir durum oluşuyor telefondaki hale getiremiyorum( infinifolders yuklu ) oyunların hepsi game klasorunde telefonda; itunes tan duzenlemeye kalktıgımda belli bi sayıda game klasorune atıyorum sonrasını teldeki gibi almıyor dolayısıyla birebir hale getiremyorum bazıları o klasore girememiş oluyor ama buda onemli degil sonunda sync yapıyorum hepsi sayfalara dagılmış vaziyete donuyor

Cok normaldir.

Folder enhancer, Infinitidock, Scrolling board vs... gibi springboard duzenini Apple'in sinirlandirdigi duzenden ayri bir duzene ceken uygulamalarda itunes kandiriliyor. Yani siz hic folderlarinizda ve ikonlarinizda oynama yapmamissiniz gibi itunes'a iphone uzerinden bilgi gonderiliyor.

Evet bundan kaynaklanıyor.

Cihazınızda klasörlerle ilgili bir program yoksa JB de olsa itunes'tan düzgün gözükür. Ama klasörleri modifiye eden herhangi bri program yüklediğiniz andan itibaren itunes bu bilgilere ulaşamadığı için klasörleri göremez ;)

Farklı bi apple store hesabı açma ugraşından sonra farkedince bu durumu açıkcası ayarlarını bozdugumu düşünmüştüm ; o zaman bu durum normal , teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için