Jump to content

Uygulama İndirilemedi Hatası

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar IPhone 4 cihazımda uygulama indirmek istediğim zaman ''uygulama indirilemedi'' başlığı altında bir mesaj alıyorum ve o uygulamayı bir çok kez denedikten sonra indirebiliyorum hatta bazen hiç indiremiyorum. İletinin devamında bu uygulama bilgisayarınızda itunes oturumu açtığınızda indirilebilir olacaktır gibi bir açıklama yer alıyor. Telefon son sürüme yükseltilmesine rağmen aynı hatayı vermeye devam etti. Farklı bir itunes hesabı alıp bir de öyle denedim ancak değişen hiç bişey olmadı. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

@ruphee sorun kesinlikle bağlantı ile alakalı değil. farklı bağlantılar ile denedim sonuç aynı.

@JaY belirli bir uygulamada yada belirli bir kategoride olduğunu söyleyemem çünkü sorun daha genel bir sorun. wifi ile indiriyorum birden çok bağlantı kullanarak denedim her defasında sonuç aynı. Her uygulamada aynı şey oluyor diyemem. Bir tanesi çok normal inerken diğeri 10 defa yeniden dene diyince iniyor, kimisi de hiç inmiyor. Ancak uygulama indirilemedi hatası çok sık geliyor.

bilgisayarda güvenlik duvarını kapatmamın iphone üzerinde ne gibi bir etkisi olacak ? ben uygulamaları iphone üzerinden indirirken o hatayı alıyorum. yanlış anlaşıldıysa şayet düzelteyim.

pardon ben pcden itunes aracılığıyla indiriyorsunuz sandım

cihazın ayarlar genel kısmına gelin en altta sıfırla olacak buradan sadece ağ ayarlarını sıfırla dıyın tum ıcerıgı sıfırla dersenız elmada kalacaktır tlfn... bırde bunu deneyip indirmeye çaılısın

arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum.ios 4.1 jb'li kullanıyordum,restore ile ios 4.3 e yükselttim.herhangi bir uygulamayı indirmek istediğim zaman kimini indiriyor kimini ise 'uygulama indirilemedi' yazısı çıkıyor itunes üzerinden indirmemi istiyor.yeni bir apple hesabı oluşturmama rağmen aynı sorun devam ediyor.bu sorunu nasıl çözebilirim?

Görüyorum ki aynı sorunu yaşayanların sayısı artıyor. Ben bugün Apple'a konu ile ilgili mail gönderdim. Yanıt alır almaz buradan paylaşırım.

hocam o sizlik bir sorun değil pek sık olmasada bendede oluyo anladığım kadarıyla bazen dosyanın boyutuyla ilgili,bazen bağlantıyla ilgili veya bazen hesabınızla ilgili bi sorun oluyo ve en kolay çözüm o programı pcye takıp itunes üzerinden sorunsuz olarak yüklemeniz.kendi adıma söyleyeyim o hatayı aldığım zaman hatayı aldığım uygulamayı itunestan yükleyince bi dahaki indirmeye çalıştığım app da hata almıyorum.belki söylediklerimi az çok biliyosunuz ama bence bikez dediğim şekilde deneyin...

hocam o sizlik bir sorun değil pek sık olmasada bendede oluyo anladığım kadarıyla bazen dosyanın boyutuyla ilgili,bazen bağlantıyla ilgili veya bazen hesabınızla ilgili bi sorun oluyo ve en kolay çözüm o programı pcye takıp itunes üzerinden sorunsuz olarak yüklemeniz.kendi adıma söyleyeyim o hatayı aldığım zaman hatayı aldığım uygulamayı itunestan yükleyince bi dahaki indirmeye çalıştığım app da hata almıyorum.belki söylediklerimi az çok biliyosunuz ama bence bikez dediğim şekilde deneyin...

ben çok sık yaşıyorum bu sorunu. dediğiniz gibi denemekte fayda var ancak ne yazık ki her daim pc'ye bağlama imkanı söz konusu olmayabiliyor. yine de teşekkürler öneriniz için.

ben çok sık yaşıyorum bu sorunu. dediğiniz gibi denemekte fayda var ancak ne yazık ki her daim pc'ye bağlama imkanı söz konusu olmayabiliyor. yine de teşekkürler öneriniz için.

rica ederim hocam pcden kastım en azından 1-2kez pcden yapın eğer hata bendeki ile aynıysa bende hata verdiği app pcden yükleyince bir sonrakinde hata vermiyor o açıdan söyledim...inşallah sorununuz çözülür...

• 4 weeks later...
Arkadaşlar IPhone 4 cihazımda uygulama indirmek istediğim zaman ''uygulama indirilemedi'' başlığı altında bir mesaj alıyorum ve o uygulamayı bir çok kez denedikten sonra indirebiliyorum hatta bazen hiç indiremiyorum. İletinin devamında bu uygulama bilgisayarınızda itunes oturumu açtığınızda indirilebilir olacaktır gibi bir açıklama yer alıyor. Telefon son sürüme yükseltilmesine rağmen aynı hatayı vermeye devam etti. Farklı bir itunes hesabı alıp bir de öyle denedim ancak değişen hiç bişey olmadı. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Eğer Firewall kullanıyorsanız ve kısıtlı ip niz varsa bu hatayı veriyor. problemsiz bir (tüm dosyaları indirebilen) bir internet bağlantısında düzeldi..

İşyerimde öyleydi iphone den ayarlardan ağ dan static kısmına full ip yi yazdım düzeldi.

Hocam bende iphone 3G varken Facebook uygulamasının güncellemesi çıktığında yasadım defalarca silip tekrar yükledim ama hep guncelle diyince aynı sorun itunes i açınca yükle diyor ya açıp denedim yine aynı sorun birturlu düzelmedi restore de çözmedi ne yazikki çözümünü bulamadım

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 2 months later...
cihazın ayarlar genel kısmına gelin en altta sıfırla olacak buradan sadece ağ ayarlarını sıfırla dıyın tum ıcerıgı sıfırla dersenız elmada kalacaktır tlfn... bırde bunu deneyip indirmeye çaılısın

Bende işe yaradı, ağ ayarlarını sıfırladım, kapandı açıldı ve sorun düzeldi. teşekkürler...

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...