Jump to content

hiçbir şey yapamıyorum yapsamda olmuyor ? facetime ? upgrade ?

Rate this topic


Recommended Posts

sitede herşey açık açık yazıyor bu konuyu açmak gereksiz olacak biliyorum ancak ben birşey anlayamıyorum şimdi anlatmak istediğim..

ben gg üzerinden ingiltere sim kilitsiz baseband 1.59 4.0.1 sürümlü bir iphone 4 32gb aldım.. simi taktım kullandım bir sıkıntım yok. ancak yükseltmeleri yapayım diyorum araştırıyorum sonra yapmaktan korkuyorum.

facetime yüklemek istiyorum, çevremde iphone 4 kullananda yok ne yapim diyorum, ancak kurulu olsa hiç fena olmaz diyorum, ayrıca mms 3g internet ayarları istiyorum, araştırdım birçok yöntem yazmışlar kullanmaya korkuyorum. çünkü ne pasaportum var ne bişe var, tel kapansa kullanamayacağım diye korkuyorum.. çoğu uygulamayı installoustan indiriyorum, pc ye yedeklerken de ifunbox kullanıyorum, itunesi müzik ve film atmak için kullanıyorum sadece.. çünkü uygulamaları atsam çoğunu silecek diye tahmin ediyorum.

biraz korkak biri değilim, ancak iphone kullanmayı çoğu kişi gibi bilmiyorum.. aslında kullanmada bir sorun yokta mac sistemi kafa karıştırıyor.. sorumlarıma yardım olacak bir arkadaş varsa çok memnun olurum..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.