Jump to content

İphone metİn 2 knİgt tarzi oyun hemde gameloft(yakinda)

Rate this topic

jaswega11

Recommended Posts

Ben de bunları bildiğimiz anlamdaki RPG'lerle karıştırılmasına karşıyım :) Bakınız RPG diye son çıkan DragonAgeII. Tam bir hayal kırıklığı mesela :(

Tamamen katılıyorum. DA2 hayal kırıklığı olduğu. Birde multi olmamasına karşın enteresan bir şekilde internetten item vs paketi alma gibi bir takım oyuncunun cebinden parasını yolma yollarına geçmişler. Garip. Zamanında Might & Magic e ne sardırdıydım looo. Yeni versyonu felan çıkıyomudur acep. Diablo 3 ü de hala beklemedeyim sitesinde sürekli bir takım gelişmeler var ama çıktımı bakmadım epeydir. Blizzard iyi çalışıyor. En azından kaliteli oyunlar.

Tamamen katılıyorum. DA2 hayal kırıklığı olduğu. Birde multi olmamasına karşın enteresan bir şekilde internetten item vs paketi alma gibi bir takım oyuncunun cebinden parasını yolma yollarına geçmişler. Garip. Zamanında Might & Magic e ne sardırdıydım looo. Yeni versyonu felan çıkıyomudur acep. Diablo 3 ü de hala beklemedeyim sitesinde sürekli bir takım gelişmeler var ama çıktımı bakmadım epeydir. Blizzard iyi çalışıyor. En azından kaliteli oyunlar.

O olay origins'te de vardı ama DA2'de daha oyunla biraber çıkarttılar ya bi şey diyemiyorum artık. ACT2'nin ortalarında kurdum tüm DLC'leri ama çoğu beş para etmez şeyler o seviyede :(

Tüm mekanlar copy/paste bir de resmen adam kazıklıyorlar.

FallOut New Vegas Expansion'ını indirdim DA2 bitsin de ona geçicem keyifle :)

Ben de Witcher2'yi bekliyorum :D

Wifi olacaksa ne anladık bu tür oyunlar 3g olsa daha iyi wifi kullanacaksam pc oyunu oynarım (tabi bu benim düşüncem )

İllaki bir yontemı olacaktır merak etmeyın. 3G'dende oynayabıleceksındır. Ama 3G hızı her yerde ve her ulkede aynı olmadıgı ıcın emın ol bızım ulkede cok sorun yaratacaktır. Bence adamlar haklılar. Bende oyun uretıcısı olsam 3G destekletmezdim.