Jump to content

Sam ,sam prefs deactivate sorunu

Rate this topic


vebo

Recommended Posts

arkadaşlar selam

ben de jb li 3gs var (bb 6,1,15 ver. 4,2,1) .cihaz simlock lu.ben snowbreeze ile hacktivation yaptım.cihaz gayet güzel çalışıyor.ama şarjı çabuk bitiyor.cydia dan sam ve sam prefs i indirip kurdum.redsnow ile deactivate yaptım.bir sorun çıkmadı.fakat ayarlardan sam e gelip deactivate yapmak istedim.sam de böyle bir seçenek yok.en üstte SAMstate:loaded ok yaziyor.altta hacktivate açma kapama seçenegi var.defalarca denedim deactivate seçenegi çıkmıyor.method u auto detect olarak ta denedim.bundle name olarak denedim.yine olmadı.cihaz ın modeli mc 131 b .aldığım kişi cihazın vodafone ingiltere sim kilitli oldugunu söylemişti.vodafone u.k. seçerek denedim.yine olmadı.sam i kaldırıp tekrar kurdum sonuç aynı. neden böyle bir şey oluyor acaba.tavsiyeniz nedir?

Link to comment
Share on other sites

arkadaslar 53 kisi okumuş. hiç böyle bir şeyle karsı karsiya kalan olmadimi? peki telefonu tekrar restore etsem.simkartsiz nasıl aktif hale getiririm? snowbreeze kullanmak şartmi .sam yüklemeyi tarif eden arkadaslar.redsnowla jb yaptıktan sonra yüklenirmi acaba bosuna restore yapmış olmayalım.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.