Jump to content
rewshenbir

Smurf (hİle) + resİmlİ anlatim

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar smurf şirinler köyü oyununu severek oynayan arkadaşlar vardır biliyorum

yanlız severek oynayan arkadaşlar belki bu hileyi öğrendikten sonra artık sevmeyerek oynayacaklar ve çok çabuk sıkılıacaklar ama hereşeyi bilmek hakkınızdır ilkesi ile anlatıyorum :D

resimler herşeyi anlatıyor önce ayarlardan saat ayarlarını otomatik ayarla seçeniğini kaldırıyoruz

daha sonra menü tuşuna basarak smurfu açıyoruz ve görev veiyrouz sonra multitaskingi açıp (menüye çift tıklayarak) ayarlar menüsündeki saati seçiyor ve saaati ileri alıyoruz sonra direk menü tuşuna basıp tekrar smurfu açıyoruz ve işte zaman ileri gitti :)

post-14127-13786389305073_thumb.jpg

post-14127-13786389305391_thumb.jpg

post-14127-13786389305678_thumb.jpg

tarihinde rewshenbir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dostum tşkler :)

rica ederim dostum nedemek :) saatlerce beklemek sıkmıştı gerçekten :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunu oyun ilk çıktığında bulup yapmıştım.. 21 level oldum ama iyicene bayıyor oyun sonlara doğru... diğer köylere bakıyorum adam para veripte bana yaklaşmış :)

iyi paylaşım teşekkrelr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bunu oyun ilk çıktığında bulup yapmıştım.. 21 level oldum ama iyicene bayıyor oyun sonlara doğru... diğer köylere bakıyorum adam para veripte bana yaklaşmış :)

iyi paylaşım teşekkrelr

evet gerçekten millet ne paralar veriyor bunun için bir arkadaşım da geldi para vereckti son dakikda fark ettik te allahtan para kaptırmadık :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

istek olursa yakında buradan sınırsız şirin çileği hilesini yayınlayabilirim..

ama oyun dahada sıkıcı olacak haberiniz olsun..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!