Jump to content

bu sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor

Rate this topic

Recommended Posts

eNo47, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1.Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.

2.Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

neden böyle bi hata alıyorum acaba

daha önce restore hatası başlığı aktında menüye giremediğimi size bildirmiştim ve sorunumu çözmüştünüz onun için teşekkür ederim ama aynı hatayı tekrar yaşıyorum ve linke giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim menüye giremiyorum 3gs 4.1 yurtdışı cihaz baseband zannedersem 05.14.02 galiba emin değilim ama simkilitli bi baseband

10 Ocak 2011 Tarihinde iphone Genel bölümüne bir başlık açmışsınız ve o kilitlenmiş. Bunun dışında bütün başlıklarınız iphone soru cevap bölümünde duruyor...

http://www.iphoneyardim.net/search.php?searchid=914928 Bu adresten açmış olduğunuz bütün başlıkları görebilirsiniz.. Eğer sorun yaşadığınız bir link var ise bana linki özel mesaj olarak yollarsanız sevinirim.

Bu başlıkta bölüm kurallarına aykırı olduğu için kilitlemek zorundayım. Ancak bu konu ve diğer forum problemleri için 24 saat bana veya diğer yönetici arkadaşlara özel mesaj atabilirsiniz....

Saygılar...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.