Jump to content

iphone 4 aldım ne bi bakarmısınız

Rate this topic

Recommended Posts

merhaba arkadaslar hacıdan ananem 2 gün önce iphone 4 64 gb getirdi 2 tane yarın pasaport'larla IMEI kaydettirmeye gidicem bnm şöle bir yardıma ihtiyacım war ben cok mesajlaşan biriyim fakat klavye cok küçük bunu büyültmenin bir yolu varmı

desteklerinizi bekliyorum..

merhaba arkadaslar hacıdan ananem 2 gün önce iphone 4 64 gb getirdi 2 tane yarın pasaport'larla IMEI kaydettirmeye gidicem bnm şöle bir yardıma ihtiyacım war ben cok mesajlaşan biriyim fakat klavye cok küçük bunu büyültmenin bir yolu varmı

desteklerinizi bekliyorum..

malesefki yok dostum. Hayırlı olsun.

edit: portarit yerine landscape kullanın daha buyuk olur :D

öncelikle bizim burada ve dosya merkezinde paylaştıklarımız cracklidir,bunları kullanmak içinde jb yapmanız gerekir.

eger jb yapmam derseniz apple storedan satın alarak,yada free uygulama yükleyerek kullanabilirsiniz,bu arada klavyeye de alışırsınız merak etmeyin.

yaw telefon çin malı :)) hocam sen buraya takılma yoksa telefonu kırarsın cünkü elindeki çin malı daha micro sim bile yapmadığna eminim ve direk o şekilde takmıştır cunku çin malları büyük hat alıyor micro sim almıyor

rewshenbir desteğin için saol yapmasını bilsem arkadaslardan destek istemezdim

dostum şayet telefonunuz çin malı kopya iphonelardan ise buradaki kimse size yardımcı olamaz,çünkü bizlerin onlar hakkında bilgimiz yok,onlar içinde forum siteleri var.

anlama yolları

sim kart micro mu yoksa normal mi?

tek hatlı mı yoksa çift hat mı?

işletim sistemi hangi cihaza benziyor?

ve cihaz alttaki resimdeki gibi mi?

http://www.sihirlielma.com/wp-content/uploads/2010/06/iPhone4-01.jpg için Google Görsel Sonuçları

rewshenbir desteğin için saol yapmasını bilsem arkadaslardan destek istemezdim

dostum elindeki telfonun hat girişine sim kartı takılıyormu ?? kutunun icinden ince uclu bişey geldimi ? hattı cıkartmak icin ? telefonun dokunmatiği kalem veya benzeri sert bir cisimle menülere girebiliyormusun elini dokundurmadan eğer bunları yapabiliyorsun demekki çin malıdır :) ben bir telefon satıcısıyım bildiğimden soyluyorum ve 64 gb llık bir yazı yazıyorsa % 100 cin malıdır :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.