Jump to content

Winterboarda kardeş geldi, DreamBoard!!

Rate this topic

Recommended Posts

cydiadan indirebilirsiniz,çok komplike bir tema uygulaması,yanlız 3G ler için pek iyi olmuyor,makina çok kasılıyor.

>http://www.youtube.com/watch?v=pOzvY_gYUIs

Normal winterboard temasını dreamboard klasorune attım ama cihaz kafayı yedi,ekranda herşey yok oldu,safe moda alıp cydiadan kaldırınca düzelti. sanırım normal winterboard temaları buna olmuyor,aslında biraz ugrassam çözerim ama vaktimde yok şu anda.

Denedimbir işe yaramıyor çok kasıyor =)

iPhone 4 te Ram 300 den 150 ye düştü Kastı Safe moda düştü gereksiz istediğim temayı indirir kurarım daha sağlıklı ve kasmıyor

Tavsiye etmiyorum =)

Tema çok güzel ama gerçekten cihazı çok kasıyor program ve devamlı safe moda atıyor. Bu şekilde kullanılmaz. Temayı winterboard'dan kullanmak daha mantıklı geldi bana. Geliştirilebilir bir uygulama ama...

tek güzel yanı anında eski temanıza dönebilmeniz. yanlız birde bu htc tema zaten sorunlu bir tema,kendim başka tema atmaya çalışarak deneyecegim birde.

Kendin bir tema atip denersen guzel olabilir. Htc temada dedigin gibi sorunlu bir tema. Gelisirse winterboard kullanmaz kimse bu bir gercek.

Kendin bir tema atip denersen guzel olabilir. Htc temada dedigin gibi sorunlu bir tema. Gelisirse winterboard kullanmaz kimse bu bir gercek.

Normal winterboard temasını dreamboard klasorune attım ama cihaz kafayı yedi,ekranda herşey yok oldu,safe moda alıp cydiadan kaldırınca düzelti. sanırım normal winterboard temaları buna olmuyor,aslında biraz ugrassam çözerim ama vaktimde yok şu anda.

Sadece bu temayimi kullanacaz yani ? Baska temalar atilabilir diye dusundum aslinda ifiledan bakinca cokda degisik bir sey yok dreamboardda ama. Eger oyle ise buna temapack nerden bulacagiz ? Suanda cydiada buna uyumlu tema var mi acaba, ben baktim ama daha birsey yok...

Sadece bu temayimi kullanacaz yani ? Baska temalar atilabilir diye dusundum aslinda ifiledan bakinca cokda degisik bir sey yok dreamboardda ama. Eger oyle ise buna temapack nerden bulacagiz ? Suanda cydiada buna uyumlu tema var mi acaba, ben baktim ama daha birsey yok...

Aynen bende baktim cydiaya ama tema yok,dedimya biraz ugrassam aslinda yaparim,o htc temaninda dosyasi hemen hemen diger temalarla ayni gibi,bitek plist dosyasi var farkli olarak,sanirim temanin isleyis dosyasida o.

Sent from my iPhone using Forum Runner

ismi: Dream is collapsing

söliyen:hans zimmer

zaten hollywood'ta 4 senede 1 çıkan sağlam filmlerin çoğunda zimmerin parmakları var:) eser gerçekten çok sağlam, ama program için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, ram 340'tan düştü 160'a, saniyesinde sildim, gereksiz...

Arkadaşlar öncelikle mevcut tüm temalar winterboard'a göre hazırlanıyor. Dosya isimleri, klasör yapıları v.s. her şey. Bu program ise bu özellikleri farklı bir tema yazpısı kullanarak sunduğu için winterboard temaları bununla direkt kullanılamaz ne yazik ki. Programın oturması ve uygun temaların çıkmaya başlaması en az 2-3ayı bulur kullanılır hale gelebilmesi için.

Diğer taraftan bence harika oldu böylece ne zamandır gram ilerleme göstermyen winterboard tekellikten çıktı ve artık kendini geliştirir diye düşünüyorum :D

yav ben bi tema indirdim rar uzantılı bilgisayara onu nası yükliycem telefona

uzantısını theme olarak değiştirdim ama nereye nasıl atacağımı bulamadım

cydradan indiriyorum küçük boyutluları ama edge 36 mb lik temayı kaldırmaz

winderboard var telde

Dosyayi rardan cikartin ifunbox vb bi programla pcden telefona baglanin library -themes klasorunun icerisine atip winterboardtan aktive edin

Saygilar...

• 5 months later...