Jump to content

İphone 4 simkilitli Gevey beklemek ya da satmak. fikirlerinizi bekliyorum.

Rate this topic

Recommended Posts

iphone 4 16 GB simkilitli tek ciziksiz iphone'um var.Gevey bekliyorum.ama calısmazsa diye korkuyorum. sizce calısır mı kesin? geveyi bekleyip satmamalı mıyım ya da gevey cıkmadan satmalı mıyım? geveyde işe yaramazsa cunku degeri dusucek gibime geliyor.talep azalır diye dusunuyorum.fikirlerinizi sunarsanız sevinirim

iyi akşamlar çalışır çalışmasına daha öncede benzerleri yapıldı kullanıldı fakat y.dışı fiyatları 80 usd tr de bu dahada yüksek olur ve en önemlisi çabuk bozulan deforme olan bir yapısı var cihazın at&t değil ise factoryunlock tavsiye ederim çok fiyat farkı olduğu düşünülebilir 2 defa gevey aldığınızı ve yanlışlıkla update ettiğinizi düşünürseniz factoryunlock en mantıklısı bu arada 4.3 software desteklemiyor gevey

Gördüğümüz videolara göre ve harekliliğe bakarsak çalışıyor.Ters bir durum görmüyorum ve bu firma daha önce de turbosim yaptı ..ilk değil fake olsa daha önce de yayardı bu haberi... yani biraz bekle..türkiyeden de satılacak kargo beklemek istemiyorsan..

Ben 10 adet sipariş ettim toplu alım fiyatı 55usd havale masrafı 75 usd tuttu 62.5 mal ordayken malıyet burda yurda girişte sorun yasamazsak fiyat makul olur ama takılırsak postaneye bır anda 113 usd ye cıkar malıyetı nasıl olacak bılmıyorum gelsın test eder gereken bılgılerı paylasırım fakat toptan yatırım yapılacak bır urun değil kesinlikle her an elımızde patlayabılır free olura gettiiiiii bizim usd ler :)

Ben 10 adet sipariş ettim toplu alım fiyatı 55usd havale masrafı 75 usd tuttu 62.5 mal ordayken malıyet burda yurda girişte sorun yasamazsak fiyat makul olur ama takılırsak postaneye bır anda 113 usd ye cıkar malıyetı nasıl olacak bılmıyorum gelsın test eder gereken bılgılerı paylasırım fakat toptan yatırım yapılacak bır urun değil kesinlikle her an elımızde patlayabılır free olura gettiiiiii bizim usd ler :)

Yazılımsal unlock'dan ümidimizi kestik Sizin satın aldıklarınızın mutlaka çalışmasını istiyoruz :) Bu arada 10 Taneyi kendinize mi aldınız yoksa satmak için vs midir?(diye sormamın bir mahsuru yoktur umarım)

Ben birisiyle konustum bugun sıpoarıs vermiş cuma gunu en gec pazartesi elime ualscak dedi 20 tane siparis vermiş banada ayır dedim ve sole bı soru sorduum:bu videoda sadece at%t de calısıyordu diger hatlardadaunlock saglar mı dedım o2 gibi falan ddim. adam bana at&t kitli demek verizonlar simfree demek ddi ben sim kart degil mi dedim.adam bana ben apple store'a gıttıgımde ipad 2 de farkettim wifi + 3g liler 2 ye ayrılıyor bi at%t birde verizon diye dedi verizonlar simfree dedi adam burda yanlıs mı anladı yoksa ben mi yanlıs anladım :) ?

Yazılımsal unlock'dan ümidimizi kestik Sizin satın aldıklarınızın mutlaka çalışmasını istiyoruz :) Bu arada 10 Taneyi kendinize mi aldınız yoksa satmak için vs midir?(diye sormamın bir mahsuru yoktur umarım)

10 tane satmak amaclı aldım ancak on tanesınınde sahıbı var gibi