Jump to content

arama başarısız oldu

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar birini aradığımda veya arandığımda rahatlıkla görüşme oluyor ama ya karşı taraf yada ben işlemi sonladırdığımda arama başarısız oldu diye yanıt alıyorum 3 kez restore ettim ama yinede olmadı müşteri hizmetleri ile görüştüm yine olmadı vodafone kullanmaktayım iphone 4 4.2.1 sürüm sizlerde böyle bir sorun varmı acaba saygılarımla

evet ama sinek küçüktür mide bulandırır derler ya işte öyle birşey ne yapalım bizde beklemesini biliriz bakalım teşekkürler kardeş

aynene katılıyorum bende de aynı sorun var alışkanlık olmuş görüşmeden sonra hep bitir e basıyorum ama karşı taraf benden önce bitirmişse arama başarız oldu diyor ve geri ara ile vazgeç çıkıyor

solak olduğumdan sol elle kullanıyorum ve bitir e basmak yerine geri araya basıyorum

beni çok rahatsız etmeye başladı

ve bende 4.3 e çıkıp 4.1 e döndüm sanıyorum ki bundan sonra başladı bu sorun

4.3 düzeliyor ama jb yok mantıklı olan böyle devam etmek çünkü jb var yeterli

4.3 e çıkmak düzelt mi denediniz mi ?

Bence geri dönüşle ilgili bı sorun değil cydia daki yüklediğiniz eklentileri silip tektek kontrol ederek deneyip yüklemenizi tavsiye ederim bence eklntilerden kaynaklanan bı sorun olabilir iyi geceler.

aynene katılıyorum bende de aynı sorun var alışkanlık olmuş görüşmeden sonra hep bitir e basıyorum ama karşı taraf benden önce bitirmişse arama başarız oldu diyor ve geri ara ile vazgeç çıkıyor

solak olduğumdan sol elle kullanıyorum ve bitir e basmak yerine geri araya basıyorum

beni çok rahatsız etmeye başladı

ve bende 4.3 e çıkıp 4.1 e döndüm sanıyorum ki bundan sonra başladı bu sorun

4.3 e çıkmak düzelt mi denediniz mi ?

Evet düzeliyor

cihazımı türkcelden aldım herhangi bir kilit vb. yoktur

aynı sorun bende de var 4.3 e itunes üzerinde yükselttim itunes üzerinden yüklemelerde baseband kendisi yükseltiyor sanırım

4.2.1 e dönmeyi denediğimde restore ederken hata alıyorum jeilbreak ile kendine geliyor ve işlem bitiyor.

tahminimce temiz bir 4.2.1 restore edebilirsek sorun çözülebilr yani hata almadan ve işlem sağlıklı birşekilde bittiğinde istersek jailbreak yapalım istemezsek yapmayalım. kendi düşüncemdir düzelmeye bilir :) sırf bu hata yüzünden bomboş 4.3 kullanıyorum

cihazımı türkcelden aldım herhangi bir kilit vb. yoktur

aynı sorun bende de var 4.3 e itunes üzerinde yükselttim itunes üzerinden yüklemelerde baseband kendisi yükseltiyor sanırım

4.2.1 e dönmeyi denediğimde restore ederken hata alıyorum jeilbreak ile kendine geliyor ve işlem bitiyor.

tahminimce temiz bir 4.2.1 restore edebilirsek sorun çözülebilr yani hata almadan ve işlem sağlıklı birşekilde bittiğinde istersek jailbreak yapalım istemezsek yapmayalım. kendi düşüncemdir düzelmeye bilir :) sırf bu hata yüzünden bomboş 4.3 kullanıyorum

ben 4.2.1 e geçemiyorum jb de olmuyor tel o yüzden 4.1 deyim şuan ve bende de bu sorun var

ben 4.2.1 e geçemiyorum jb de olmuyor tel o yüzden 4.1 deyim şuan ve bende de bu sorun var

PC inde yada Cydia da 4.2.1 icin SHSH yedegin varsa gecebilirsin.

Dun 4.2.1 i tekrar restore ettim tinyumbrella cihazi recovery den kurtardi, hicbir sorun yok, kurtarmak icin greenpoison a gerek kalmadi yani.

tinyumbrella recovery den kurtardı derken ?

tts serverdan bağlantı sağlayıp itunes ile shift+restoreden 4.2.1 dosyasını gösterip yüklemeye başlıyorum

sonlara doğru hata veriyor ve greenpoison u açıp jeilbreak yapıyorum cihaz 4.2.1 e dönüyor.

greenpoison u çalıştırmadan tinyumbrella dan exit recovery mi fix recovery mi seçmem lazım kurtarması için

4.2.1 i düzgün bi şekilde yükleyip daha sonra jeilbreak yapmak istiyorum arama başarısız sorunu çözülebilir belki

• 3 weeks later...
bu sorun bizede mevcut telefon acık full cekıyor ama kapalı alanda bazende acık alanda kımse bana ulasamıyor 15 dk yada 30 dk sonra bana mesaj gelıyor kım aramıs dıye telefon sorun yok zannetmıyorum TURKCELL hat 4.3.1 uptade yaptım aynı ne yapabılırz ?

bazen banada oluyor

nedeni ne olabilir acaba?

Bizim problemimiz tamamen 4.2.1'den 4.2.1'e Downgrade etmekle alakalı, BaseBand düşmediği için bu şekilde bir problem oluyor, herhamgi bir zararı yoktur. Sadece bizi raharsız ediyor o kadar.

DownGrade yapmayan kullanıcıların durumu hattın arama yapamamasından kaynaklanıyor bu uyarı olağan bir uyarıdır. Sebekeye ulaşaılamadığı yani tabirinizile çekmediği durumdur.