Jump to content

iphone 4 sıvı teması

Rate this topic


Recommended Posts

merhaba

benimki biraz ilginç yemek yerken iphone 4 e ayran döküldü tamda ekranın üstüne ahizenin orayada geldi hemen temizledim içine gitmesin diye ama olmadı heralde ekran kapandı telefonu aradığım zaman çalıyor üstteki tuşa basınca aramayı reddediyor kaboyla bilgisayara bağladığım zaman resim videoları indrebiliom bilgisayara internet paylaşımı yapıp internetede bağlayabiliyorum bilgisayarı ama düğmaya basınca sadece sanki böle alttan beyaz bi ışık yanar gibi oluo ve öle kalıyo ilk açarken apple işaretinin çıkması gibi oluo. pirinç olayı benimde içime yararmı.

Link to comment
Share on other sites

hocam bugun pirinç tedavisinden çıkardım açtım elmada biraz takıldı sonrasında açıldı . şu an hiç bir sorun gözükmüyor:) herşeyok şarja taktım sorun yok şarj oluyor usb den de bağlandım gene sorun yok sanırım kurtardık paçayı :)

pirinç tedavisi işe yarıyormuş anlaşılan TEST EDİLİP ONAYLANDI :)

walla hocam bende pirinç işe yaradı ama ben cihazı sudan çıkardığımda hemen kapatmıştım 3 gün pirinçte hiç açmadan beklettim. gerçi 5 dk kaldı suyun içinde fakat hala çalışır durumdaydı sudan çıkardığımda herhangi bir problem yoktu . birde olay su değil ayran ki su buharlaşsa bile içeride yinede birşeyler kalacaktır.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.