Jump to content

Şarj Sorunu !

Rate this topic


Recommended Posts

iphone 3gs FU bi cihazımız var arkadaşlar fakat jb yaptıkdan sonra şarjı gün içinde bitmeye başladı... Kullanım süresi ile bekleme süresi hep aynı açık kalan bi uygulama olduğunu düşünüyorum ama Mt ile bakınca hiç birşey çalışmıyor acaba ne yapmam lazım...version 4.2.1

saygılar

Link to comment
Share on other sites

yok sadece appsync4+,afc2add ve sbsetting kurulu cydia'dan birde installous amaç oyun kurmaktı installous'dan o nedenle cydia'dan fazla birşey kurmadım.başka cihazlarada jb yaptım fakat kullanım ile bekleme aynı olmuyordu hiçbirinde...

saygılar

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Merhaba,malesef aynı sıkıntı bendede var 1aydır kullanıyorum telefonumu. 4.2.1 yüklü ve jb yok, ama kullanım süresiyle bekleme süresi aynı saat ve dakikayı gösteriyor,fakat bazen düzeliyor,çok araştırdım ama bulamıyorum malesef? siz nasıl bir çözüm buldunuz acaba?

restore :)

Link to comment
Share on other sites

bişe daha soriyim shsh kaydı önemli mi..;? birde telefonun kullanım dışı kalma gibi bir sorunu olur mu ? telefon açılırken elma kurukafa oluyor 4.2.1 e telfoncu yükseltti.. ben yapabilirmiyim??

shsh kaydınız varsa yapablirsiniz basebandi yükseltirseniz cihaz kilitlenir

Link to comment
Share on other sites

Merhaba cihazı 4.2.1 den 4.3.2 ye yükselttim aynı zamanda kullanım süresiyle bekleme süresi aynı gidiyordu,onuda restore yaptım şuanda 3gündür düzelmiş durumda ileriliyor,yanlız restoreden sonra app.den indirdiğim bütün uygulamalar gitti,müzk ve resimler duruyor ama diğer oyunlar uygulamalar malesef gitti,restore işlerminden önce backup aldım ama anlamadım neden kayboldu bütün uygulamalar,acaba geri gelirmi dersiniz?

Link to comment
Share on other sites

merhabA,bende sorun tekrar başgösterdi malesef, yine kullanım süresiyle bekleme süresi aynı gözüküyor, şuanda tekrar restore atıyorum malesef,sebebini birtürlü bulmuş değilim, tahminim sarjı çabuk biten arkadaşların bu yüzden dolayı çabuk bitiyor,telefon kendi kendini kullanıyor,ama sebebini bir türlü çözemedim,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Merhaba, sorunla ilgili bir çözüm bulan varmı acaba (restore haricinde) 3-4 sefer restore yaptım düzeliyor fakan ertesi gün tekrar sorun devam ediyor,az önce bütün telefondaki uygulamaları sildim,konum servislerini kapattım,3g de kapalı,bildirimler kapalı,wifi kapalı, ama bekleme süresiyle kullanım süresi aynı gidiyor ve şarjı çabuk bitiriyor,:( anlamış değilim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.