Jump to content

iphone 3g Sennheiser mm50 uyumsuzluğu

Rate this topic

Recommended Posts

ankara panora d&r.. kutunun üstünde iphone ile uyumlu vs yazıyordu. satan elemanda kullanıyormus. ses kalitesi vs de sorun yok ama konuşma yapamıyorum, sesim gitmiyor ve ses de gelmiyor. bir tonda para verdik.

İmkanınız var ise başka kulaklıkta deneyin. Ben aynı kulaklığı 3g, 3gs, ve 4'te sorunsuz kullanıyorum...

Sizden ürünün kutusunun resmini fotoğraf ile çekmenizi rica edebilir miyim ?

Eğer üründe bir arıza varsa hiç üzülmeyin ithalatçı firma çok ilgili size nasıl değişim yapcağınızı anlatacağım...

başka kulaklık yok maalesef,ve işin kötüsü sennheiser markası bildiğimden, daha önce kullandığımdan ve kalitesinden kuşkum olmadığından kutusunuda attım. ama siyah bir kutuydu ve üzerinde iphone ile uyumlu olduğu yazıyordu ki zaten bu modeli almadan önce ufak bir internet araştırması yapmıştım... bir arkadışla deneme yaptım,bana kendi sesinide duyduğunu yani eko yaptığını söyledi.

mikrofonu falan var kulaklığın; sol tarafta.ilginç açıkcası,ben yine de telefonda dolanımsal bir sıkıntı olduğunu sanıyorum. ayarları falan inceledim ama kulaklık ile ilgili bir ayarda bulamadım iphone'da..41057577lwg.jpg

kutusunun resmi bu. ( umarım resmi eklemeyi becerebildim )

Evet doğru ürün...

Size önerim bir kürdan yardımıyla telefonun kulaklık girişini yavaşça temizleyiniz... Daha sonra üfleyiniz ve tekrardan deneyiniz...

Eğer hala çalışmıyorsa mümkünse başka bir iphone'da deneyiniz. Hala çalışmıyorsa,

Telefon : 0212 293 37 50/51 (Hafta içi 09.00-18.00) telefonunu arayın ve teknik servise bağlanmak isteyip sıkıntınızı anlatın. Onlar size garanti prosedürünü anlatacaklardır.. Nasıl kargolayacaksınız, fatura lazım mı vs. gibi...

dediklerinizi yaparım, size bilgi veririm. şuan telefona dokunamıyorum, manager oyunu indiriyorum da :) bu installous'da birşey indirirken telefonu kullanamamakta kötü yahu.bir saat var diyor daha bitmesine :)

şimdi ben orta tuşa basıp telefon menusune dönsem o inmeye devam mı ediyor?. 1-2 defa yaptım ama indirmeye çalıştıklarımın hiç birini göremedim installous'a geri döndüğümde.hatta telefon çaldı mecburen cevapladım,indirme işlemi yarıda kalmıştı ve ben baştan başlamıştım aynı uygulama için.