Jump to content

apps arasında gezinen renkli çizgiler olan programı arıyorum ?

Rate this topic

bp77

Recommended Posts

Merhabalar, geçen bir video da görmüştüm adamın elindeki iphone 4 te masaüstünde iken uygulamalar arasında renkli renkli gezinen (nokia larda olan yılan oyunu tarzında) çizgilerin olduğu hoş bir şey görmüştüm bu programı aramaktayım. Yradımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Saygılar...

cydia ya idanstaface.net/deb/ source unu ekleyıp buradan vwallpaper uygulaması kurun daha snra bu programın ıcıne gırıp vıdeolardan begendıklerını ındırın o video goruntusunude araştırıp bulursunuz bu programın ıcıne attıgınızda olacaktır

değiştirebiliyoruz ben şöyle yaptım deneyin olacaktır ifunbox ıle baglanın tlfna temanın bulundugu kısma gıdın ve ıcıne gırın orada images klasorunu goreceksınız buraya gırın ve pyramid_background.png isimli resim olacak istedğiniz resmi bu klasore bırakın ve ismini pyramid_background.png olarak yapın tlfnu respring yaptıktan snra olacaktır seçtiğiniz resim :)

değiştirebiliyoruz ben şöyle yaptım deneyin olacaktır ifunbox ıle baglanın tlfna temanın bulundugu kısma gıdın ve ıcıne gırın orada images klasorunu goreceksınız buraya gırın ve pyramid_background.png isimli resim olacak istedğiniz resmi bu klasore bırakın ve ismini pyramid_background.png olarak yapın tlfnu respring yaptıktan snra olacaktır seçtiğiniz resim :)

afedersin sorularla sıktım ama ifunbox ile bağlandım telefona ama temanın bulunduğu kısım neresi bulamadım? saygılar..

afedersin sorularla sıktım ama ifunbox ile bağlandım telefona ama temanın bulunduğu kısım neresi bulamadım? saygılar..

ifunbox ile baglandıysan raw dosya sıstemıne gıreceksınız buradan library / themes kısmına gırıp temanın klasörünü bulun NeuroLine.theme yazar bunun da içine girin images klasörüne girdiğinizde resmi göreceksiniz :) istediğiniz bir resmi buraya atın ve orada açtığınızda bulunan resmın adını kopyalayıp kendı resmınıze verın adını tmm dedıgınızde eskı resım kaybolacaktır yenı koydugunuz resım olacaktır resprıng yapıp baktıgınız zaman. Şöyle bir durum var tema daki kodlamalardan dolayı attıgınız resımde bıraz yakınlastırma yapıyor yuksek boyutta bir resım denersenız guzel olacaktır