Jump to content

dosyaları ıphone'ma atamıyorum

Rate this topic

Recommended Posts

Slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım sizlerden ricam bilgisayarıma bir tane tema proğramı indirdim şuan bilgisayarımın masa üstünde hali hazırda beklemede yalnız benim sorunum o indirmiş olduğum temayı telefonuma nasıl atacağım bu arada kullanmış olduğum telefonumun modeli IPHONE 4 (4.1) SÜRÜMÜ mevcut ve birde bu arada var/mobile/settings dosyalarının nerde olduğunu bilmiyorum bualamıyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olun sizlere çok minnettarım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım sizlerden ricam bilgisayarıma bir tane tema proğramı indirdim şuan bilgisayarımın masa üstünde hali hazırda beklemede yalnız benim sorunum o indirmiş olduğum temayı telefonuma nasıl atacağım bu arada kullanmış olduğum telefonumun modeli IPHONE 4 (4.1) SÜRÜMÜ mevcut ve birde bu arada var/mobile/settings dosyalarının nerde olduğunu bilmiyorum bualamıyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olun sizlere çok minnettarım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

hocam telefonunuz hayırlı olsun. tema yükleyebilmeniz için jailbreak yapmalısınız. altta tema yükleme ve jailbreak yöntemleri için linkler var.

http://www.iphoneyardim.net/temalar_amp_zil_sesleri/1059-iphonea_tema_yukleme.html

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/16196-greenpois0n_rc4_jailbreak_4_1_a.html

telefonu jb yaptım arkadaşım yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler.

Cydia dan Winterboard u kurun... Daha sonra indirdiğiniz tema klasörünü ya da dosyasını var/stash/themes klasörü içine taşıyın... Winterboard dan aktif ettikten sonra kullanabilirsiniz...

Verdiğim klasörü görebilmeniz için Cydia dan afc2add yamasını kurmayı unutmayın.

Saygılar...

Cydia dan Winterboardu kurdum şuan telefonumda kurulu benim sorunum yukarıda bahs ettiğiniz var/stash/themes klasörü nerde olduğunu bilmiyorum bu klasörleri bulamıyorum indirmiş olduğum tema şuan masa üstünde hazır bekliyor yardımın için teşekkür ederim arkadaşım cevabını bekliyorum.

Cydia dan Winterboardu kurdum şuan telefonumda kurulu benim sorunum yukarıda bahs ettiğiniz var/stash/themes klasörü nerde olduğunu bilmiyorum bu klasörleri bulamıyorum indirmiş olduğum tema şuan masa üstünde hazır bekliyor yardımın için teşekkür ederim arkadaşım cevabını bekliyorum.

o klasörleri görebilmek için iphone browser veya ifunbox tarzı bi programı bilgisayara kurup telefonu bağlamanız gerekiyor. aynı işlemleri ifile ile de yapabilirsiniz ama şimdilik siz iphonebrowser kurup yapın

rica ederim hocam şimdi yapman gereken iphonu bilgisayara bağla iphone brovser ı aç sol tarafta klasörler listelenir. var/stash/themes klasörünün içine indirdiğin tema dosyasının tamamını sürükle bırak yöntemiyle at. sağ alt köşede ilerlemeyi gösteren yeşil çubuk tamamlandığında dosyalar atılmış demektir. daha sonra telefonda winterboard u aç attığın dosyanın ismi orada görünecektir. seç ve respring yaptıktan sonra temanı kullanabilirsin.

maydin02 yardımların için çok teşekkür ederim bana zaman ayırdığın için dediğin gibi ıphonebrowser programını bilgisayarıma kurdum ve telefonu şuan bağladım ne yapmam gerekiyor.

Cydia dan afc2add yamasını kurmayı unutmayın aksi takdirde yazdığım klasörü göremezsiniz.

Saygılar...

yarım saattir uğraşıyorum maydin02 arkadaşımızın dediklerini tek tek yaptım ıphonebrowser uygulamasını kurdum masa üstündeki tema dosyasını sürükle bırak yöntemiyle browserin içine attım yalnız bi sorun var onuda şimdi yaptım Cydia dan afc2add yamasını kurdum winterboard uygulamasının içindeki debug logging ve summerBoard Mode iconları açık durumda onların o şekilde kalmalarımı gerekiyor masa üstünden atmış olduğum tema dosyası halen winterBoard uygulamasının içinde görünmüyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler olmasına az kaldı sanırım yolun sonuna geldik sayılır:))

maydin2 sana telefon numaramı versem bana sen bi çağrı atsan ben seni arasam olurmu çok memnun olurum kusura bakma telefon numaram 0532 300 68 79 teşekkürler aramassanda canın sağ olsun yardımların için çok teşekkürler.

hocam geç oldu kusura bakma önce alttaki resimde çevrçeve içine alınmış library /themes e tıkladığınızda sağdaki boş alana indirdiğiniz temayı zipten çıkarıp klasörü sürükleyip bırakın. (klasörün içindekileri ayrı ayrı değil ana klasörü atın)

2re02ug.jpg

ben örnek olması için klasörünü atttım. atııktan sonra themes in altında resimdeki gibi görünecektir. temanın büyüklüğüne göre yüklemenin süresi artabilir

209ozg4.jpg

daha sonra winterboard a girdiğinizde alttaki resimdeki gibi select themes e girince temanızın ismini göreceksiniz. temanın ismine dokunduğunuzda seçilmiş olacak ve tik işareti solunda görünecek.

1o60l2.png

2d97f4k.png

ve seçtikten sonra yine üstteki winter a dokunup geri gideceksiniz. ardından sol üstteki respringe tıklayın. telefon respring yapacak ve temanız aktif olacak.

4kv6zr.png

16ljlmt.png

umarım olur. farklı temaları denemenizi tavsiye ederim. ios sürümünüze uygun temaları deneyin.