Jump to content

Lutfen yardimmm kimse bilmiyormu nasil yapildigini !!!!

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar benim sorunum bilgisayarima format cektim ve itunesi tekrar yukledim yanliz simdi bisey atarken syncyi tam yapmiyor cabuk bitiyor ve bisey atmiyor lutfen cvp atin bu arada telefonu 1 yildir kullaniyorum bu zamana kadar bi sorun yoktu ustelik icindeki herseyde silindi muzikler vs.. yardimci olursaniz cok sevinirim heryerde aradim bulamadim sorunun cozumunu

Bu durumda tek yedeğiniz telefonda olmalı... Telefonunuzda jailbreak varsa yedeklerinizin tutulduğu klasörlere tek tek girerek bu bilgileri geri alabilirsiniz. Telefonunuzda jailbreak var mıydı ?

Saygılar...

PARDON AMA ben anlamadim bilgisayardanmi yoksa telefondanmi bakacagim eger telefonsa o denen asamalara nerden ulasirim cydia danmi ztn bilg formatli kaybolmustur dosyalar

Telefonunuza Cydia dan iFile programını kurun, telefonunuza da yine Cydia dan afc2add yamasını... Daha sonra ifunbox programı ile iPhone unuzun dosya sistemine girerek bahsettiğim klasörlere erişebilirsiniz.

Saygılar...

dediklerinizi yaptim yanliz ifunbox programini bulamadim ekranada gelmedi cydiadanda aradim bulamadim telefonu acip kapadim yine gelmedi

ifunbox programı PC içindir... Forumda arama yapın.

Saygılar...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.