Jump to content

Gevey ile iphone4 sitemizde ilk unlock başarıyla yapıldı

Rate this topic

myazar

Recommended Posts

Arkadaşlar GEVEY ile sitemizden seko199430 nickli arkadaşımız iphone4 cihazını kullanmaya başlamıştır.Bu güzel haberin herkes tarafından okunabilmesi ve bundan sonra da diğer kullanacak olan arkadaşlarımızın değerlendirmesi amacıyla yeni bir konu açtım.arkadaşımıza hayırlı olsun der darısı diğer arkadaşlarımıza temennisiyle...

seko199430 nickli arkadaşımızın unlock teorileri adı altında ki yazısı:

"arkadaslar taktim kullaniyorum aveada cayir cayir gevey ile super calisiyor..fakay bir sorun var ortada eger micro sim kartiniz ebaydan vs. alinan simcard cutterlar ile kesilmisse uymuyor karta hasar veriyorsunuz bu yuzden calismiyor kart ben ilk once normal ave hattimi micro sim cutter ile kestim sonra geveye uygu hale getiremedim cunku olmuyor uymuyor o yuzden aveadan gittim micro sim talebinde bulundum verdiler sagolsunlar ve kestim suan kullaniyorum hic kapamadim versionumda 02.10.04 dur cihaz ise at&t den alinmistir saygilar."

• Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne yazıcağımı şaşırmış durumdayım :D çok mutluyum çok sevinçliyim ve çok heyecanlıyım :D

dostum ürünü nerden aldın hemen sipariş verelim bizde ...ve birde yapabilirsen bir video yada resim paylaşırsan çok sevinirim...

güle güle kullan iphone 'ni darısı tüm unlock lu iphone cilerin başına =)

arkadalar bu linkten temin etmistim ama bitmis NEW UNLOCK IPHONE 4 GEVEY SIMTRAY SIM VERSION 4.2.1 - eBay (item 270722385848 end time Mar-21-11 11:23:36 PDT) iki adet kargo secenegi vardi biri 29.99luk olan biri ups ile 47 dolarlik olan 47 dolarlik olani yaptim ve 3 gunde elime ulasti satici temiz is yapiyor. birde kesinti falan yok bilemiyorum tabi bu sadece tahmin olayi anlatayim size siz karar verin arkadaslar.yarin matematik sinavim var o yuzden ozel ders aldigim hocama gittim 3 km falan aramiz yolda giderken falan hic kopma olmadi yada sinyal seviyesinde bi azalis hep 4 cucbuk seviyesinde oynuyodu ama bilemiyorum 3 km icinde ayni baz istasyonundan mi faydalanir telefon onu bilemem siz verin kararini. birde versionum 02.10.04 at&t den alinma ile yaptim tekrar soyluyorum yanlislik olmasin saygilar..

burda satilmakta bence test edilip siparis verilmesi gerek bir cok yerde baktim galiba en ucuz burasi ve posta tasima secenekleri var

Sunsky - Unlock SIM Card for iPhone 4

Bu siteye baktimda gevey ile ilgili bir sey gormedim malesef.bence dikkatli olmsk gerekir diye dusunuyorum

Arkadaslar bende bugün denedim gevey ile ve sonuc olumlu baz istasyonu değişimide yaptık ve herhangi bir problem yok 3g olayida sorunsuz hatta birde Fransa sfr kilitli cihazlada denedik ve sonuc gene başarılı beni bilen bilir sözüme itimat ederseniz alın derim gevey bana direk cinden geldi herhangi bir siteden falan almadım o yüzden nerden temin edeceğinizi bilemiyorum ama alırsanız sonuc başarılı . Bir donem daha mutlu sonla sonuçlandı hayırlı olsun;)

Only god can judge me!!!