Jump to content

ıphone 3gs update

Rate this topic


Recommended Posts

İyi akşamlar arkadaşlar.. sizden acil yardım rica ediyorum. Telefonumu versiyon yüklemek için bilgisayara bağladım, update seçeneğine tıkladım yeni versiyon yükleniyor dedikten sonra eşzamanlanıyor dedi bunun üstüne tel kendini kapattı, içindeki bilgilerim silinmesin diye kablodan çektim şimdide teli açamıorum. açtığımda ekranda ıtunes a bağlamam için bir resim çıkıyor. bağladığımda ıtunes üzerindede sadece restore seçeneği var.. restore yapmak istemiyorum bütün bilgilerim gidicek dimi?:( lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Link to comment
Share on other sites

daha önceden backup yaptıgınız ıcın bılgılerınız gıtmeyecektır kamera resımlerı ayarlarınız notlarınız vs yuklenecektır korkmayın baska carenız suan ıcın yok backup yapmasına ızın verseydınız en son halıyle bılgılerınız gerı yuklenecektı restore den snra o kadar.. şimdi restore edin ve restore bıtımınde backup yuklensınmı dıye soracak sızde en son tarıhlı olanı secıp yukle dıyın tlfn eş zamanlanacak ve oncekı bılgılerınızı cogu yuklenecektır

Link to comment
Share on other sites

çıkması gerekiyor ama çıkmazsa bile itunes üzerinden telefonunuza sağ tıklayın restore from backup seçin sağlam olarak yedeklendiğinden emin olduğunuz bir tarihi seçin ve geri yükleyin telefon kapanıp açıldığında eski haline gelecektir.

Link to comment
Share on other sites

eşzamanlama bittiğinde tekrar deneyin son o tarihmi var diye eğer son olarak o tarihte eşzamanlama yapmışsanız o zamandan bu zamana kadar olan tüm bilgileriniz gidecektir ne yazıkki. eğer update dediğinizde kabloyu çekmeseydiniz tüm bilgileriniz sorunsuz yerinde kalacaktı.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.