Jump to content

Iphone, Ipad'inizle Kendinize Ozel Kanal :) Super!!

Rate this topic

realnumber1

Recommended Posts

Iphone veya Ipad'inizle yonetebileceginiz kendi kanalinizin olmasini ister misiniz?

Adi Isakovic ve esi Tania Nardandrea-Isakovic kurduklari TubeMote sitesi ile ozel kanal imkani sunuyor.

Adi ve esi universal kumandalar uzerinde calisirken bu kumandanin sadece kendi tv veya diger ekipmanlarini degil, ayni zamanda asansor monitorleri, acik alan reklam panolari, stadyum ekranlarini da yonetebilmesi uzerine ugrasmislar.

Siteye giriyor uye oluyorsunuz. (Ucretsiz ve cok basit)

Sonra iphone veya ipad'inizden tuberemote.com sitesine girip sign in oluyorsunuz. Daha sonra youtube'dan veya diger bazi sitelerden video oynatip, ya da google'den arastirip actiginiz bir siteyi yayinliyorsunuz.

googlegh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Daha once bu tur reklam panolarina yayin yapan birisinin haberini vermistim, onun nasil oldugunu bulamadik, ama bunun nasil yapildigi acik :)

Pano sahipleri sizin sitenizin adresini giriyor, siz de iphone ya da ipad'inizden yayin yapiyorsunuz.

>http://www.youtube.com/watch?v=ZsrRv3UyUiI&feature=player_embedded#at=13

Size ait siteye girenler (misal benim kanalim tubemote.com/realnumber1) sizin yayinladiginizi goruyorlar.

Bakalim bizim bu aletlerle daha neler yapabilecegiz...

Edited by realnumber1

ya ben tam olarak asıl kullanıldıgını anlayamadım dostum ya daha detaylı anlatma sansın varmı resımlerle falan cok sagol simdiden...

Simdi soyle, bilgayarinizdan (ya da telefonunuzdan) tubemote.com sitesine giriyorsunuz. Sign up (uye ol) diyorsunuz. TubeMote

Kendinize bir kullanici ismi ve sifre belirliyorsunuz. Mail adresinizi yaziyorsunuz. Size bir onay maili gonderiyorlar. O maili onayliyorsunuz ve size ait kanal hazir. kanal adresi tubemote.com/kullanici ismi

Daha sonra iphone'unuzdan yine siteye giriyorsunuz (tubemote.com) , bu sefer sign in (giris yap) diyorsunuz. Girdiginizde goreceksiniz ust sol kosede bir simge var (asagi dogru ok) , oraya basinca gorursunuz youtube, google,.... gibi siteler var, oraya girip ne istiyorsaniz onu aciyorsunuz.

Kim izlemek isterse sizin kanalinizi ''tubemote.com/kullanici ismi'' kanalina giriyor, ve telefonunuzda ne gosteriyorsa aynisi orada gosteriyor.

• 3 weeks later...