Jump to content

.deb uzantılı dosyaları pc den telefona atma

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar internetten iBluenova programını indirdim Ama program .deb uzantılı ve pc de. Bu programı pc den telefona nasıl atabılırım. İtunnes den atılır mı yada ayrıca baska program mı ındırmek gerekli. (wifi baglantım yok olsa cydia dan rahat rahat indirirdim :/ )

1. Bu programi kurabilmek icin cihazin JB li olmali bunu biliyorsundur umarim.

2. JB li ise PC Suit denilen programi bilgisayarina kurarak .deb uzantili programlari iphone a kurabilirsin.

3. Yada iphone da iFile kurulu ise bu da kurma islemini yapar.

4. iBluenova oldukca eski kaldi, cihazindaki versiyonu destekliyor mu kontrol et.

5. Bu program tek basina calismas mutlaka eklenti programlarda cihazinda kurulu olmasi gerekir.

6. Bence hic ugrasma.

Tapatalk tan gonderildi

ifunbox veya winscp gibi bir program ile telefonunuza dosyayı atıp bu başlıktan nasıl yükleyebileceğinize bakabilirsiniz http://www.iphoneyardim.net/cydia_uygulama_tanitim/11856-deb_yukleme_yollari.html

Cok tesekkurler Verdıgın linkteki "Cydia AutoInstall ile DEB Kurulumu" baslıgını aynen uyguladım 10 sn mi almadı kurdum sorunsuz bır sekılde :)

1. Bu programi kurabilmek icin cihazin JB li olmali bunu biliyorsundur umarim.

2. JB li ise PC Suit denilen programi bilgisayarina kurarak .deb uzantili programlari iphone a kurabilirsin.

3. Yada iphone da iFile kurulu ise bu da kurma islemini yapar.

4. iBluenova oldukca eski kaldi, cihazindaki versiyonu destekliyor mu kontrol et.

5. Bu program tek basina calismas mutlaka eklenti programlarda cihazinda kurulu olmasi gerekir.

6. Bence hic ugrasma.

Tapatalk tan gonderildi

Usta telefon jbli ve 4.1 surumde. Yanı bluetooth ıcın tek bıldıgım program bu aksi takdirde telefonda bluetooth denen birsey yok. Calısıyor mu calısmıyor mu denicem bugun ama eklenti program falan gerekiyo mu hıc bılmıyorum .

Usta telefon jbli ve 4.1 surumde. Yanı bluetooth ıcın tek bıldıgım program bu aksi takdirde telefonda bluetooth denen birsey yok. Calısıyor mu calısmıyor mu denicem bugun ama eklenti program falan gerekiyo mu hıc bılmıyorum .

Genelde Cydia dan yuklenen programlarin calisabilmesi icin baska eklentiler yada programlarda olabilir, sen istedigin programi yuklerken otomatik olarak onlarda yuklenir. Bu yuzden kurdugun Bluenova calismayabilir, ama bu kesin degil, ben genelde olani yazdim. Dene bakalim.

Tapatalk tan gonderildi

Hiç ümitlenme. 4.x sürümlerde ibluetooth ve iBluenova çalışmıyor. Bluenova açılıyor ancak alma-gönderme yapmıyor.

Bu sabah çıkan Celeste uygulamasını deneyin, ancak şimdilik sağlam crackli yok ve 4.2.1 altında sürümde çalışmıyor bildiğim.

Buradan takip edebilirsiniz:

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/19000-celeste_ios4_e_bluetooth_veri_transferi_cikti.html