Jump to content

JB li iphone 4 ü restore yaptim 4.3 versiyon oldu

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar

arkadaslar benim iphone 4 ü ben JB yapmistim gecenlerde de restore yaptim simdi baktim versiyon 4.3 yaziyor itunes de ben tekrardan JB yapmak istiyorum daha önceden yaptigim JB islemini yapsam olurmu yoksa extra bir islemmi yapmam lazim

tskler

Merhabalar

arkadaslar benim iphone 4 ü ben JB yapmistim gecenlerde de restore yaptim simdi baktim versiyon 4.3 yaziyor itunes de ben tekrardan JB yapmak istiyorum daha önceden yaptigim JB islemini yapsam olurmu yoksa extra bir islemmi yapmam lazim

tskler

Hocam şu an için 4.3 unjb cıktı mı bilmiyorum ki ben henüz yok diye biliyorum..yani şu anda yapamazsınız(diye bliyorum:) )

ama 4.2.1 ya da 4.1e dönerek jb yapabilrsiniz (sanırım) ..daha detaylı bilgi icin arkadaşları bekleyin yine de ..

Saygılar..

arkadaslar konuyu daha detayli anlatayim :) ben zaten daha önce JB yapmistim versiyonda 4.2.1 di ve gecenlerde hafizasi full dolunca kendi kendime dedim suna bir restora yapayim yani kücük bir temizlik yapayim dedim daha sonrada yüklemem gereken programlari yüklerim gereksizleride yüklemem dedim ve restore ettim simdide iphoneyi leptopa bagladim itunes acildi birde ne göreyim versiyon 4.3 yaziyor restore edince 4.3 mü oldu nedir oysa dikkat ediyordum 4.3 olmasin diye 4.3 icin daha JB olmadigi icin extra dikkat ediyordum ama korkugum basima gelmis

simdi ben eskisi gibi JB yapmak istiyorum yani 4.2.1 versiyonla iste onu nasil yapacam galiba versiyon düsürmem lazim ama nasil ?

arkadaslar ben orjinal 4.2.1 versiyonu indirdim ve ituenes i actim shifte basili tutarak restoreyi tikliyor kücük pencere aciliyor ve oradan indirdigim versiyonu buluyorum ac diyorum icinde Firmware cikiyor basiyorum onuda aciyor onun icinde de iki dosya var tekrar basiyorum aciliyor bu defada ici bos gözüküyor bu Firmware nasil yükleyecem anlamadim burayi iste

Edited by sswiss