Jump to content

iphone 3gs simgeler hakkında acil yardım lütfen :(

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar fazla bi bilgim yok bu konuda fakat rehber mesaj simgeleri kayboldu.telefonum modem firmware 06.15.00 ben bu telefonu yurtdışından getirdim ve burada jailbreak yaparak sim kiliti kırıldı.şimdi demek istediğim itunes ile ben bunu restore edersem ve upgrade yaparsam tekrar kapanma olasılığı varmı? veya başka yolu varmı simgeleri geri getirmek için?

şimdiden teşekkürler...

Öncelikle orjinal fw kuramazsınız çünkü basebandiniz 6.15 olmuş... Sadece custom yükleyebilirsiniz ki custom yüklerseniz baseband de değişiklik olmaz yani tekrar unlock edebilirsiniz... Custom 4.2.1 konusundan 3Gs için uygun olan fw indirin ve yükleyim... Jailbreak li geleceği için ultrasn0w 1.2 ile tekrar unlock edebilirsiniz. 4.2.1 için SHSH kaydınız varsa ihtiyacınız olan başka bir şey yoktur.

Saygılar...

• 1 year later...

Merhaba Kuzenımın Cıhazını JB Kurduktan Sonra Cydia Yuklendi CYDİA'ya Tıkladım Ekran Karardı Birşeyler Yüklendi Sonra Telefon Kapanıp Açılınca Çoğu Uygulamanın İkonu Gitti Mesajlar,Kişiler,Safari,Harita,Kamera,Fotoğraflar,Takvim,iTunes,Müzik vs. Lütfen ACİLEN Yardım Bekliyorum Telefonu Resetledım Ayarlardan Hala Aynı Sorun Devam Ediyor Kendi Cihazımda Sorun Çıkmamıştı...

Cihazınıza Geri Yükleme yapmanız gerekmektedir. Buradan cihazınıza uygun 5.1.1 sürümünü indirin. Cihazınızı iTunes'a bağlayın. iTunes'ta cihazınızın 'Özet' penceresine gelin. Bilgisayarın sağ Shift tuşuna basılı tutarak Geri Yükle'ye tıklayın. Karşınıza çıkacak olan ekranda indirdiğiniz 5.1.1 dosyasını seçin. Tamam deyin, karşınıza çıkacak olan 5.1.1 sürümünü yüklemeyle ilgili uyarıyı onaylayın. Cihazınıza 5.1.1 yüklenecektir. (Bu işlemler yaklaşık 10dk. sürer.) Kurulum ekranında ayarlarınızı yapıp cihazı yeni iPhone olarak ayarlayın. Sonra Redsn0w veya Absinthe ile 5.1.1 Untethered Jailbreak yapabilirsiniz.