Jump to content

iphone 3gs simgeler hakkında acil yardım lütfen :(

Rate this topic


Recommended Posts

arkadaslar fazla bi bilgim yok bu konuda fakat rehber mesaj simgeleri kayboldu.telefonum modem firmware 06.15.00 ben bu telefonu yurtdışından getirdim ve burada jailbreak yaparak sim kiliti kırıldı.şimdi demek istediğim itunes ile ben bunu restore edersem ve upgrade yaparsam tekrar kapanma olasılığı varmı? veya başka yolu varmı simgeleri geri getirmek için?

şimdiden teşekkürler...

Link to comment
Share on other sites

Öncelikle orjinal fw kuramazsınız çünkü basebandiniz 6.15 olmuş... Sadece custom yükleyebilirsiniz ki custom yüklerseniz baseband de değişiklik olmaz yani tekrar unlock edebilirsiniz... Custom 4.2.1 konusundan 3Gs için uygun olan fw indirin ve yükleyim... Jailbreak li geleceği için ultrasn0w 1.2 ile tekrar unlock edebilirsiniz. 4.2.1 için SHSH kaydınız varsa ihtiyacınız olan başka bir şey yoktur.

Saygılar...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Merhaba Kuzenımın Cıhazını JB Kurduktan Sonra Cydia Yuklendi CYDİA'ya Tıkladım Ekran Karardı Birşeyler Yüklendi Sonra Telefon Kapanıp Açılınca Çoğu Uygulamanın İkonu Gitti Mesajlar,Kişiler,Safari,Harita,Kamera,Fotoğraflar,Takvim,iTunes,Müzik vs. Lütfen ACİLEN Yardım Bekliyorum Telefonu Resetledım Ayarlardan Hala Aynı Sorun Devam Ediyor Kendi Cihazımda Sorun Çıkmamıştı...

Link to comment
Share on other sites

Cihazınıza Geri Yükleme yapmanız gerekmektedir. Buradan cihazınıza uygun 5.1.1 sürümünü indirin. Cihazınızı iTunes'a bağlayın. iTunes'ta cihazınızın 'Özet' penceresine gelin. Bilgisayarın sağ Shift tuşuna basılı tutarak Geri Yükle'ye tıklayın. Karşınıza çıkacak olan ekranda indirdiğiniz 5.1.1 dosyasını seçin. Tamam deyin, karşınıza çıkacak olan 5.1.1 sürümünü yüklemeyle ilgili uyarıyı onaylayın. Cihazınıza 5.1.1 yüklenecektir. (Bu işlemler yaklaşık 10dk. sürer.) Kurulum ekranında ayarlarınızı yapıp cihazı yeni iPhone olarak ayarlayın. Sonra Redsn0w veya Absinthe ile 5.1.1 Untethered Jailbreak yapabilirsiniz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.