Jump to content

Cydia 1.1 Çıktı

Rate this topic

Anchen

Recommended Posts

u615h.png

2rh0e80.jpg

Şu an itibari ile Cydia yı açıp Cydia 1.1 güncelleştirmesini yapabilirsiniz. "Complete Upgrade" seçeneğini öneririm. Saurik'in deyimiyle ince ve daha kararlı, daha hızlı bir cydia geldi.

Not : Deb dosyasını veriyorum ancak önerim cydiadan upgrade etmenizdir.

DEB Dosyası

Dosya Adı : cydia_1.1.0_iphoneos-arm.deb

Dosya Boyutu : 710KB

Direk Link |MediaFire | DuckLoad | NetLoad | MultiUpload

Complete demedim çünkü ultrasn0w u güncellemek istemedim... Çıkan 3 güncellemeyi toplu olarak seçtim ve güncelledim, bir sorun çıkmadı... Hız konusuna gelince, biraz tecrübe etmemiz gerekiyor...:) Arayüzde bir değişiklik yok... Sadece en altta 1.1.0 versiyon yazıyor...

Sağolasın, celalcim...

Saygılar...

Sanırım multitasking desteği gelmiş... Status bar çift tıklamayı multitasking bar ın açılması için ayarlamıştım ancak sadece Cydia da çalışmıyordu. Az önce denedim ve status bar a çift tıkladığımda multitasking bar geliyor... Dahası SBSettings menüsü de Cydia iken açılmıyordu ancak onda da sorun yok, açılıyor...

Saygılar...

img0849.th.png

img0850.th.png

Upgrade'de 1. resimdeki gibi oldu daha sonrasında sourceler biraz sapıttı ve 2. resimdeki hatayı almaya başladım. Var mı bir önerisi olan acaba ? :D

Sourcelerde yeni sistem olduğundan silip yeniden kuruyor gibi birşey var saurik de dedi merak etmeyin aynı kalacak sourceler :D .

Arkadaşlar az önce cydia içinden güncelledim. Aşağıda 1.1.1 yazıyor. Bi fake olayı mı var acaba? Yani bu güncelleme 1.1.0 olması mı lazım?

cydia açtım ve tekrar güncelleme çıktı şuan bende de 1.1.1 yazıyor

iPhone 4 te hız olarak bir şey farketmedim ama 3g de denemek lazım. Çileden çıkarıyordu insanı. Ram yetersizliğinden dışarı atma olmazsa işe yaramış demektir.

Bu versiyon daha kararlı gibi görünüyor.

Sent from my iPhone using Forum Runner

arkadaşlar ben cydiayı güncelledim fakat yanlışlıkla iphoneyardim.net reposunu sildim tekrar nasıl ekleyebirim sourceye

manage source gel sag üst kösede edit olması lazım ona sonra sol ustte + isaretıne bas

repo.iphoneyardim.net olarak ekledimi taamdır

Hakikatten iyi oldu bu. Tam bu 4.1 den gına gelmiş, farklı çözümler düşünüren 1.1.1 in çıkması ilaç gibi geldi. Bu sayede az da olsa 3G cihaz hızlandı hem de Cydia artık eskisi kadar kasmıyor.

Açıldıkatn sonra kesinlikle daha hızlı. Açılana kadar aynı gibi. Az fark var.