Jump to content

ios 3.1.3 için FourSquare uygulaması, Yardım Lütfen!

Rate this topic

Recommended Posts

ipa dosyasını upload edip link verirseniz düzenlemeye çalışırım...

Saygılar...

Gerçekten iOS 3.1.3'e uyumlu hale getirebilirseniz çok makbule geçecek hocam, şu anda en düşük iOS 4.0'da çalışabileceği yazıyor. Aslında 3.1.3'ün kaldıramayacağı hiçbir şey yok, öyle ağır bir program da değil, neden böyle bir kısıtlama getirmişler anlamış değilim.

Link: http://rapidshare.com/files/454803923/foursquare_3.0.ipa

Tekrardan çok teşekkürler, saygılar...

ne yazık ki hocam, uygulama yükleniyor bu sefer, fakat yüklendikten sonra açtığımda ismi çıkıp kapanıyor ardından, tam olarak uyumlu olmadı anlaşılan..

uğraşınız için çok teşekkürler..

Rica ederim ancak sorununuz farklı... Sanırım uygulamanın izinlerini değiştirmek gerekiyor. Bu durumda uygulama çalışacaktır. Uygulama dizinindeki dosya ayarını değiştirdiğim için tekrar düzenlenmesi gerekiyor.

Uygulamanın olduğu klasörün iFile ile özelliklerine girip, izinlerini 777 yapabilir misiniz ?

Saygılar...

yanlış yapmadım umarım, iFile ile var/mobile/Aplications'dan foursquare'in klasörünü buldum, ayarlarına girip giriş izinleri kısmından tümünü okuma-yazma-çalıştırma seçtim, zira 777 yapacak bir yer göremedim burada, ancak durum hala aynı, açılıyor ve hemen uygulamadan atıyor..

yanlış yapmadım umarım, iFile ile var/mobile/Aplications'dan foursquare'in klasörünü buldum, ayarlarına girip giriş izinleri kısmından tümünü okuma-yazma-çalıştırma seçtim, zira 777 yapacak bir yer göremedim burada, ancak durum hala aynı, açılıyor ve hemen uygulamadan atıyor..

ifile ile system/library/coreservices kısmına gir en alttaki system version.plist dosyasını ac ve en altta product version göreceksin onun alt satırında kendi fw versiyonunu göreceksin oraya 4.0.1 yaz teli reboot et. 4sq calisacaktir.

ifile ile system/library/coreservices kısmına gir en alttaki system version.plist dosyasını ac ve en altta product version göreceksin onun alt satırında kendi fw versiyonunu göreceksin oraya 4.0.1 yaz teli reboot et. 4sq calisacaktir.

Arkadaş 3.1.3 için istemiş. Sizin dediğiniz 4.0.1 için çalıştırır.

Hadi yahu bak bu güzelmiş =) Neden 4.0.1 onu çözmek lazım :D

:) en son 3.1.3'lü bir 3g'ye yükledim.

@afyonteam @turkhard Bu arada bu yöntem bir üst versiyon isteyen uygulamaları versiyon yükseltmiş gibi kandırmak içindir. Versiyon yukseltilecegi zaman eski haline döndürmekte fayda var.

:) en son 3.1.3'lü bir 3g'ye yükledim.

@afyonteam @turkhard Bu arada bu yöntem bir üst versiyon isteyen uygulamaları versiyon yükseltmiş gibi kandırmak içindir. Versiyon yukseltilecegi zaman eski haline döndürmekte fayda var.

hocam ne yazık ki olmadı, plist dosyasını değiştirdikten sonra cihaz sürekli kendine reset attı, açılıyor anında resetliyor, bu şekilde devam ediyor, eski plisti tekrar yükledim resetleme durdu, sanırım bu 4.0.1 olayına uyumsuz birşey var..

hocam ne yazık ki olmadı, plist dosyasını değiştirdikten sonra cihaz sürekli kendine reset attı, açılıyor anında resetliyor, bu şekilde devam ediyor, eski plisti tekrar yükledim resetleme durdu, sanırım bu 4.0.1 olayına uyumsuz birşey var..

Aslinda diger versiyon numaralari da denenebilir. Cihazin farkli bir noktasiyla (baseband, jb yöntemi vs.) alakali midir dogrusu bu konuda bir fikir de yurutemiyorum. 4sq'un 3.1.3'te çalışan versiyon numarasını biliyorsan tam adı ile Google da aratabilirsin. Bu arada İos4'e neden gecmiyorsun?

Edited by simasiya

Aslinda diger versiyon numaralari da denenebilir. Cihazin farkli bir noktasiyla (baseband, jb yöntemi vs.) alakali midir dogrusu bu konu da bir fikir de yurutemiyorum. 4sq'un 3.1.3'te çalışan versiyon numarasını biliyorsan tam adı ile Google da aratabilirsin. Bu arada İos4'e neden gecmiyorsun?

boş bir vakitte farklı versiyon numaraları deneyerek bakayım:)

eski versiyon ipa dosyasını bulabilmek için çok arattım fakat nedendir bilinmez hiçbir yerde bulamadım, installous'da da yok, ümidi kestim artık, kullanan birisi varsa ondan alayım diyerekten buraya yazdım ama o da yok..

iOS 4'ü 1 ay kadar kullandım ama cihaz tembelliğiyle öldürdü beni, 3g için hiç uygun olmadığını düşünüyorum, özellikle benim gibi önüne gelen uygulamayı yükleyen, 16gb'ı sırf uygulamayla dolduran biri için, son zamanlarda cihazın açılması 3-4dk'yı buluyordu, sırf ayarlara girmek için 10sn bekliyordu:) pes ettim 3.1.3e döndüm, bu bile yavaş geliyor yoğunluktan ötürü ama 3g bir cihaz için çok da uygun olduğunu düşünüyorum..

boş bir vakitte farklı versiyon numaraları deneyerek bakayım:)

eski versiyon ipa dosyasını bulabilmek için çok arattım fakat nedendir bilinmez hiçbir yerde bulamadım, installous'da da yok, ümidi kestim artık, kullanan birisi varsa ondan alayım diyerekten buraya yazdım ama o da yok..

iOS 4'ü 1 ay kadar kullandım ama cihaz tembelliğiyle öldürdü beni, 3g için hiç uygun olmadığını düşünüyorum, özellikle benim gibi önüne gelen uygulamayı yükleyen, 16gb'ı sırf uygulamayla dolduran biri için, son zamanlarda cihazın açılması 3-4dk'yı buluyordu, sırf ayarlara girmek için 10sn bekliyordu:) pes ettim 3.1.3e döndüm, bu bile yavaş geliyor yoğunluktan ötürü ama 3g bir cihaz için çok da uygun olduğunu düşünüyorum..

4sq free olduğu için install0us'ta bulamazsın. :) bir başka kaynaktan bulsan bile sende calışması için crack gerekir. free bir uygulamayı crackleyip siteye koyma zahmetine de kimse katlanmak istememistir. İsin bir hayli zor.

4sq free olduğu için install0us'ta bulamazsın. :) bir başka kaynaktan bulsan bile sende calışması için crack gerekir. free bir uygulamayı crackleyip siteye koyma zahmetine de kimse katlanmak istememistir. İsin bir hayli zor.

en sevdiğim uygulamalardan biriydi, ne diyelim kısmet böyleymiş:)

teşekkürler yardımlarınız için tekrardan..

• 1 year later...
  • 2 months later...