Jump to content

Celeste Bluetooth Programı Hakkında...

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba,

Telefonum iphone 3G, ios 4.1

Cydia'dan lisanslı Celeste Bluetooh programını, firmware sürümünü 4.2.1 göstererek kurdum. Sorunsuz bir şekilde diğer telefonlardan ve pc'den dosya alıyor. Telefonumdan birşey göndermeye çalıştığımda ise connecting... yazıyor ancak başka bir hareket olmuyor.

Sürümü 4.2.1'e güncellemek istiyorum. Sormak istediğim, tekrar jailbreak yaptığımda ve cydia'dan programı kurmak istediğimde bana tekrar satın al diye soracak mı, yoksa artık install seçeneği mi çıkacak?

Bluetooth kapalı olsada şarj daha çabuk bitiyor. Sbsettings'in içindeki ayarlardan ilgili herşeyi kapatsamda şarjı yine götürüyor. Kullanmadığım zaman şarjın çabuk bitmemesi için başka ne yapabilirim?

Son sorum; yurtiçi İphone 3G ve ios 4.1 yüklü telefonumu sorunsuz bir şekilde 4.2.1 sürümüne yükseltmek ve jailbreak yapmak istiyorum. Link verebilir misiniz.

Çok mu soru sordum ne :))

Arkadaşlar Merhaba,

Telefonum iphone 3G, ios 4.1

Cydia'dan lisanslı Celeste Bluetooh programını, firmware sürümünü 4.2.1 göstererek kurdum. Sorunsuz bir şekilde diğer telefonlardan ve pc'den dosya alıyor. Telefonumdan birşey göndermeye çalıştığımda ise connecting... yazıyor ancak başka bir hareket olmuyor.

Sürümü 4.2.1'e güncellemek istiyorum. Sormak istediğim, tekrar jailbreak yaptığımda ve cydia'dan programı kurmak istediğimde bana tekrar satın al diye soracak mı, yoksa artık install seçeneği mi çıkacak?

Bluetooth kapalı olsada şarj daha çabuk bitiyor. Sbsettings'in içindeki ayarlardan ilgili herşeyi kapatsamda şarjı yine götürüyor. Kullanmadığım zaman şarjın çabuk bitmemesi için başka ne yapabilirim?

Son sorum; yurtiçi İphone 3G ve ios 4.1 yüklü telefonumu sorunsuz bir şekilde 4.2.1 sürümüne yükseltmek ve jailbreak yapmak istiyorum. Link verebilir misiniz.

Çok mu soru sordum ne :))

sorunun birini cevaplayabilirim cydiadan lisanlı aldıysan telefonu restore etsen bile tekrar ücretsiz indirebilirsin

Yurtiçi İphone 3G ve ios 4.1 yüklü telefonumu sorunsuz bir şekilde 4.2.1 sürümüne yükseltmek ve jailbreak yapmak istiyorum. Link verebilir misiniz.

• 8 months later...

dostum sen imkansızı başarmışsın..

bunu nasıl başardığını banada söyleyebilir misin?

4.1 benimde, 4.2 'li olmadığı için celesteyi yükleyemiyorum,

almayada razıyım, varsın gönderemeyim :(

benim cihaz 3gs olduğu için 4.2.1 'e geçme şansım da yok...

4.1 'i nasıl 4.2.1 olarak gösterdiniz, bunu öğrenebilir miyim_?