Jump to content

Turkcell'i birakip Vodafone a gecilirmi?

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar vodafone a nosunu tasiyana iphone4 veren bi kampanyasi varmis 750 dk diger gsm lerle vidafine ve sabitlerlede sinirsiz birda gunluk 250 mb internet toplam 110 tl sanirim

suan ben turkcell de 1200 dk heryone ve 1 gb internete msjlarimda dahil 120 den assaga gelmiyo ayni ucrete iphone 4 almak icin vodafone a gecilirmi sizce eksileri nedir vodafone un cekimi net baglantisi vs vs?

Forum Runner kullanarak iPhone umdan gönderdim

Bilmiyorum ancak çevremden aldığım yorumlara göre bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum... Vodafone un 1.000 dakika 40 TL lik tarifesine geçmeyi düşünüyorum... 200 dakika azalacak ancak en azından 8 TL lik sınırsız internetini kullanabilirim diye düşünüyorum...

Saygılar...

Ben 1.5 senedir Vodafone abonesiyim. Çekme vs. yalan... Tek sorun 3g Turkcell'in ki kadar hızlı değil. Bunu da Youtube'dan video izlerken anlıyorsunuz bunun dışında günlük kullanımda hız tatminkar.

iphone 4 kampanyası şu an mümkün değil.Çünkü stokta cihaz yok. Aylarca beklemek zorundasınız.. Ama az para vermek istiyorsanız 59 Lira Cep avantaj (1000 dakika her yöne, vodafone ve sabit hatlar bedava )

9 lira sınırsız internet, 4 lira her yöne 50 sms veya 7.5 lira her yöne 500 sms size toplamda

min 72 lira, max. 75. liraya mal olur...

Extra hiçbir ücrette ödemezsiniz...

turkcell 4 milyon aboneyi kaybedice yavaş yavaş akıllanmaya başladı...zamanında iyi sömürdü milleti....vodafone geç kardeşim rahat et

Arkadaslar vodafone iyi hoş ama kalan süreyi sorgulayamiyorsunuz sadece kalan surenizin %80 i dolunca uyarı msji geliyor oda son 2 gün oncesine ait bilgi bunları göz önünde bulundurun

Arkadaslar vodafone iyi hoş ama kalan süreyi sorgulayamiyorsunuz sadece kalan surenizin %80 i dolunca uyarı msji geliyor oda son 2 gün oncesine ait bilgi bunları göz önünde bulundurun

1000 dakika her yöne + vodafone ve sabit hatlara full sınırsız varken zaten bunu geçmek biraz zor...

30tl lik paketteyim,1000 dakikayı kiminle konuşayım...hiç süre sorgulama ihtiyacıda duymuyorum.yaklaşık olarak bu tarifeyi bir senedir kullanıyorum (Turkcell buna benzer tarifeyi daha bu sene getirdi) ama giden gitti...saygılar

30tl lik paketteyim,1000 dakikayı kiminle konuşayım...hiç süre sorgulama ihtiyacıda duymuyorum.yaklaşık olarak bu tarifeyi bir senedir kullanıyorum (Turkcell buna benzer tarifeyi daha bu sene getirdi) ama giden gitti...saygılar

Ben bisey demedim

13 yıllık turcelliydim şükür kurtuldum artık vodafonluyum, paketimin dışında 7.99 tlye limitsiz internetimde var ve şimdilik bir problemle karşılaşmadım. turkcel de utanmadan internette yüzde elli indirim diye kampanya yapıyor bakıyorsunuz neymiş; 100 mb cık internet 3 aylığına 5 tl olmuş sonra 10 tl.!? ne yani turcelinki ballımı.?

bende düşündüm 8tl lik sınırsız internet cazip geliyor

hem de turkcellde 29tl ye 300dk+3000sms varken vodafon da aynı fiyata 500dk+5000sms var

gerçi turkcell inki bana yetiyor onda sorun yok ama 3tl ye 100mb internet paketim var vodafon da ise 8tl ye sınırsız

geçmememin 2 nedeni var

1-gnçtrkcll in avantajları

2-bazen çekmede sorun oluyor diyolarlar

gnctrkcl deki avantajlar nekadar onenli olabilir arkadaslar ya 3 lira 5 lira indirimler icinmi yani:)

neyse vodafine gayet iyi gelmeye basladi valla;) bidr simdiki ayni parayi yada azini odeyip bide i4 veriyolarsa neden duruyoruzki:)

İphone dan gönderdim

KeOpS

Ben bugün Vodafone Kamu ya geçtim Türkcellden vodafonraya taşıdım

29 tl ye 1000 dakika her yöne.

Ayrıca 8 tl ye sınırsız internet paketine üye oldum.

Sizi bilgilendirmek isterim ÇOK ÖNEMLİ : Ben bu gün geçiş yaptım 28.03.2011 internet paketini bugün başlattım ama bana fatura kesim tarihi 15.04.2011 dediler . Yani ben 18 gün kullanıp 8 tl vereceğim. Dedim ki eğer ben 14 .04.2011 de internet paketine üye olsaydım 15 inde fatura kesilseydi 1 gün için 8 tl internet parası verecekm,yd,m ded,m EVET dediler.

Siz siz olun yeni vodafona geçenler mutlaka fatur kesim tarihini öğrenmeden internet paketinizi başlatmayın

Ayrıca müşteri hizmetleri vodafon da çok bekletiyor Bilginize

Ben bugün Vodafone Kamu ya geçtim Türkcellden vodafonraya taşıdım

29 tl ye 1000 dakika her yöne.

Ayrıca 8 tl ye sınırsız internet paketine üye oldum.

Sizi bilgilendirmek isterim ÇOK ÖNEMLİ : Ben bu gün geçiş yaptım 28.03.2011 internet paketini bugün başlattım ama bana fatura kesim tarihi 15.04.2011 dediler . Yani ben 18 gün kullanıp 8 tl vereceğim. Dedim ki eğer ben 14 .04.2011 de internet paketine üye olsaydım 15 inde fatura kesilseydi 1 gün için 8 tl internet parası verecekm,yd,m ded,m EVET dediler.

Siz siz olun yeni vodafona geçenler mutlaka fatur kesim tarihini öğrenmeden internet paketinizi başlatmayın

Ayrıca müşteri hizmetleri vodafon da çok bekletiyor Bilginize

Bu bütün operatörler için böyle. Operatör ve bankalarda fatura kesim tarihi önemlidir.. Bunu bilmeden bir işlem yapmayınız.. Aynı şey TTNet de de var...

Her türlü geç derim. Bir ton mesaj yazılmış hepsini dikkate alabilirsin.

Ben 13 Yıllık Turkcelliyim. En az ödediğim fatura 200 lira. Bugüne kadar da gocunmamıştım. Ama yurt dışındaydım ve faturayı iki ay ödeyemedim. Nasıl olsa gidince öderim diye de hiçbirşey yapmadım. Bugün geldim ve Hattımın tamamen kapatıldığını gördüm. Antoni Kuin derken, beni arayanların Aradığınız Numara Kullanılmamaktadır mesajını duyduğunu anladım, o an çıldırdım. Turkcelle telefonda resmen savaş yaşadıktan sonra bütün herşeyi iptal ettirip hemen yarın Vodafone geçmeye karar verdim.

Yarın geçiyorum. Hepsi aynı terane, ama Turkcelli en azından biraz kıvrandırıcam geri dönün falan diye...

Benim Tarifem

Vodafoone + Ev , Sınırsız

Diğer yönler 750 dk + 10000 sms + cepnet aylık internet

Tüm hepsi 65 tl En azından yeterli görüyorum eskiden 50 - 100 arası ödüyordum bu kadarda rahat değildim.

Benim Tarifem

Vodafoone + Ev , Sınırsız

Diğer yönler 750 dk + 10000 sms + cepnet aylık internet

Tüm hepsi 65 tl En azından yeterli görüyorum eskiden 50 - 100 arası ödüyordum bu kadarda rahat değildim.

Benim de tarifem böyle Mesut =) Üstüne her yöne 50 sms var. 68 lira her ay sabit.

Ve eskiden dediğin gibi ayda min. 60 lira vermeme rağmen ne dakikalarım yetiyordu ne de faturam sabit geliyordu...

aynen oyle arkadaslar bende kararimi verdim bu haftaici cihazlar geliyomus 750dk gsm ler sinirsiz vodafone ve sabitler arti gunluk 250 mb i.net 55tl ve 65 tl ye 16 gb i4 bence super;)

İphone dan gönderdim

KeOpS

Edited by keops35

orasi oylede haci hep bu aliskanliklar yuzunden turkcell optu bizi bizim milletimiZi cok iyi bildikleri icin bu adamlarda dunyanin 1numerosu:) turkcell le rekabet deyken sence alt yapiyi eniyi sekle getirmeme gibi bi luxleri olabilirmi bi objektif dusunsene;)

İphone dan gönderdim

KeOpS

İki senedir vodafon kullanıyorum. 160 lira civarı ödüyorum. vodafon ve sabit hatlar sınırsız, diğer operatörler 4000 dakika, yurt dışı 240 dakika, 4 gb internet, 4000 sms. Çekim sıkıntısı yaşamadım hiç. Tavsiye ederim, geçin daha az ödeyin.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.