Jump to content

olmuyor yine olmuyor (Restore)

Rate this topic

Recommended Posts

olmuyor arkdaslar ne yaptiysam yine olmadi her yazilani adim adim uyguladim yine olmadi 4.3 versiyondan 4.2.1 versiyonuna düsemedim hep hata veriyor

gecemi gündüze kattim tüm googledeki uygulamalari denedim buradaki forumda paylasilanlari denedim yine olmadi ve bir cok kisininde sorunu oldugunu gördüm

yokmu bunun bir yolu acaba

cok tskler ustam yaklasik 4 gündür ugrasiyorum ve 4 gündür bu hatayi aliyorum ama bir türlü olmamisti oysa cok basit bir yaniti varmis bir cok benim gibi acemi arkadasim kesin bu sekilde ugrasiyordur cözümünü bulamiyordur

evet arkadaslar 1013 hatayi aldiktan sonra mesutyildiz arkadasimin dedigi gibi GreenPoisOn yaptim cihaz tekrar 4.2.1 oldu tekrardan tesekürler

o hatayı aldıkdan sonra GreenPois0n ile jailbreak yap cihazın açılacak.

cok tskler ustam yaklasik 4 gündür ugrasiyorum ve 4 gündür bu hatayi aliyorum ama bir türlü olmamisti oysa cok basit bir yaniti varmis bir cok benim gibi acemi arkadasim kesin bu sekilde ugrasiyordur cözümünü bulamiyordur

evet arkadaslar 1013 hatayi aldiktan sonra mesutyildiz arkadasimin dedigi gibi GreenPoisOn yaptim cihaz tekrar 4.2.1 oldu tekrardan tesekürler

swiss arkadasim ayni sorunu bende yasadim.hep 1013 hatasi aldim.baska yol olmayinca tekrar 4.3 e geldim.ama jb siz tlf.un tadi olmuyor.senden ricam 1013 hatasindan sonra ki asamayi anlatabilirmisin?

myazar arkadasim 1013 hatasini aldiktan sonra itunes i kapa ve greenpois0n programini ac hani nasil JB islemi yapiyorsun onu aynen uygula ve cihazin tekrardan JB li olacaktir tabi bu islemi yaparken cihaz bilgisayara bagli olmasi lazim ve itunesi kapa greenpois0n programini ac jb islemini gerceklestir JB islemi nasil oldugunu bilmiyorsan ilk defa yapiyorsan forumda nasil oldugu paylasilmistir daha önceden de yapmissan islem cok kolay dedigim gibi direk greenpois0n programini ac ve jb islemini uygula kolay gelsin basarilar

evet holigan kardes öyleymis 4 günümü yedi az önce ögrendim o hatadan sonra jb islemi yapilacakmis :) ancak inanin hic bir yerde bu hatadan sonra jb islemi yapilacak diye paylasilmamisti hep hosts ta ip adresi yok verilecek yok komple silinecek deniyordu neyseki sorunu cözdüm cok tskler hepinize

1013 hatasi aldiktan sonra greenpoisonla jb yapacaksiniz

Saygilar...

evet holigan kardes öyleymis 4 günümü yedi az önce ögrendim o hatadan sonra jb islemi yapilacakmis :) ancak inanin hic bir yerde bu hatadan sonra jb islemi yapilacak diye paylasilmamisti hep hosts ta ip adresi yok verilecek yok komple silinecek deniyordu neyseki sorunu cözdüm cok tskler hepinize

2 gundur foruma ne zaman girmeye calissam pcden giremiorum yapim asamasinda diye tapatalktan giriyorum :) siz nerden baglaniyorsunuz acaba?

Saygilar...

evet forumda calismalar oldu 2 gün her gün girmeye calisiyordum forum a ben isvicrede kaliyorum gecen hafta dan beri bu sorunumla ugrasiyordum hem burada forumda hemde googlede problemime cevap ariyordum baya bir yordu beni gecemi gündüzüme kattim ancak kücücük bir cevapla sorunu cözdüm :))) neyseki haloldu yardimlarinizla