Jump to content

Yardım lütfen !

Rate this topic

Recommended Posts

İPhone 3GS JB'siz kulaniyorum. Gecen haftalarda iphonuma JB yaptım be bir sürü oyun indirdim ve farklı uygulamalar da cabası ama sonra JB den vazgeçtim.Tüm uygulamaları bilgisayara iTunes ile attım iphonumun sürümünü 4.3 e yükseltim ve JB ten temiZlenmis oldu. Ama oyunlarımı iTunes ile tekrar iphonuma attığımda oyunlar instal olmadı ve iTunes hata verdi :( Derdime deva bulana yatıp kalkıp dua edeceğim Ltf benim o uygulamaları ( cydia uygulamaları değil insatli0us tan indirdiğim) tekrar iphoneumdan calistirabiliyim. Çok ii seyler indirmiştim . İphonumun tekrar JB yapmiyacagim bilgilerinize. Yardım edene yatıp kalkıp dua edeceğim .

O installoustan indirdiginiz uygulamalar cracklidir yani sadece jb cihazda calisir oyuzden suan yukleyemezsiniz

Ayrica konu basligi kurallara aykiridir sorununuzu belirten bir sekilde editleyiniz aksi taktirde konu kilitlenecektir

Saygilar...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.