Jump to content

4.3 ten 4.3.1 e update telefon recovery modda kalıo

Rate this topic

Recommended Posts

Sim kilitsiz ve anladığım kadarı ile jailbreak kullanmıyorsunuz. 4.3.1 i restore edin, update etmeyin... Bu şekilde telefonunuz sıfırlanacaktır. Kurulum bittikten sonra önceki yedeğinizi birebir, aynen geri yükleyebilirsiniz.

Saygılar...

ewet jailbreak kullanmıyrm niye böyle oldugunu anlamıyrm 1013 hatası veriyor ..... restore yi denicem

Tekrar aynı hatayı 4.3.1 i kurarken alırsanız etc/hosts dosyasının adını değiştirip pc yi kapatıp açın ve tekrar restore edin.

aslında sorun SHSH kaydı almanızdan kaynaklanıyor. TinyUmbrella hosts dosyasında değişiklik yaptığı için restorede sorun yaşıyorsunuz. Yapmanız gereken hosts dosyasını metin editörü bir programla açıp (Notepad++ tavsiyem) genelde en alt satırda bulunan 74.208.10.249 gs.apple.com satırını silip kaydetip tekrardan restore denemenizdir. Sorun çözülecektir kanaatimce :D

selam iphone 4 4.3 ü 4.3.1le uptade yaparken telefon recevory modda takıldı, şimdi ne 4.3 restore nede 4.3.1 restore yapamıyorum yarısına geldiğinde telefon kesiyor bağlantıyı, daha önce sgh almak için tinyumbrella yüklemiştim ama olmadı zaten bu program recovery yapmamı engelliyor olabilirmi? ne yapmalıyım bilgisi olan varmı? telefonum kilitsiz ve jailbreaksiz

selam iphone 4 4.3 ü 4.3.1le uptade yaparken telefon recevory modda takıldı, şimdi ne 4.3 restore nede 4.3.1 restore yapamıyorum yarısına geldiğinde telefon kesiyor bağlantıyı, daha önce sgh almak için tinyumbrella yüklemiştim ama olmadı zaten bu program recovery yapmamı engelliyor olabilirmi? ne yapmalıyım bilgisi olan varmı?

selam iphone 4 4.3 ü 4.3.1le uptade yaparken telefon recevory modda takıldı, şimdi ne 4.3 restore nede 4.3.1 restore yapamıyorum yarısına geldiğinde telefon kesiyor bağlantıyı, daha önce sgh almak için tinyumbrella yüklemiştim ama olmadı zaten bu program recovery yapmamı engelliyor olabilirmi? ne yapmalıyım bilgisi olan varmı? telefonum kilitsiz ve jailbreaksiz

Yine Tiny Umbrella ile Exit recovery yapın,telefon açılır.

Saygılar...

yok denedim olmadı, yine recovery modda kalıyor

itunes a bağlan işateri var

Şöyle diyeyim... 4.3.1 i restore edin. Update ya da shift restore u kullanmayın... Sadece restore a basın, tabii telefon bağlıyken... İşlem bittikten sonra telefon açılmazsa Tiny i açın ve exit recoverye basın.

Saygılar...

telefon silinmiş durumda anladığım ama recovery de yapamıyorum ne 4.3 nede 4.3.1 le itunes recovery devam edip bitirdiğinde telefondaki yükleme işaret daha yarıda kalıyor ve tamamlanmadan recovery i kesiyor ben macbook air kullanıyorum onda denedim başka bilgisayarda denedim wind da yine olmadı aynı sorun

telefon silinmiş durumda anladığım ama recovery de yapamıyorum ne 4.3 nede 4.3.1 le itunes recovery devam edip bitirdiğinde telefondaki yükleme işaret daha yarıda kalıyor ve tamamlanmadan recovery i kesiyor ben macbook air kullanıyorum onda denedim başka bilgisayarda denedim wind da yine olmadı aynı sorun

DFU modu denediniz mi ?

Saygılar...

birde şu anda yurt dışındayım şimdi onu deniyorum itunes vasıtasıyla recovery e bastım 4.3.1 i indiriyor ama burada internet çok yavaş daha yarısına ancak geldi 4 saatte filan birde arada telefon itunes la bağlantıyı kesiyor sonra tekrar kendi bağlanıyor bu normalmi?

yok itunes dan 4.3.1 indirdim restore and update çıktı evet dedim yine olmadı itunes da sonuna kadar yükleme yapıyor itunes da verifiying restore çıkana kadar devam ediyor ama telefonda ancak yarısına lkadar geliyor sanki takılıyor yarısında ve telefon iptal ediyor lütfen yardım edebilecek kimse varmı ne yapmalıyım? telefonda bilgilerim var ulaşmam gereken ama bir türlü restore edemiyorum lütfen yardım