Jump to content

iOS 4.3.1 Untethered Jailbreak Video

Rate this topic

SeRoCHoLy

Recommended Posts

ya artık video yada başka bişey paylaşmasanız biliyorum gördüğünüzde heycanlanıp hemen paylaşıyosunuz güzel bişey ama gercekten bu wideolar bu unlocklar hep fake yaa cıkan bişey de yok vıkacak bişeyde yok çıktığında burda zaten yayınlanacak dimi sevgiler

Neden video konmasin ki?? Burada butun gelismeler aktariliyor. Kaldi ki arkadasin koydugu video oradan buradan alinma degil jb'yi yapan stefan'in kendisinden. Adamin son yazdigi da untethered hazir, simdi untethered teste, ben uykuya gidiyorum. Bugun, yarin cikacagini gosterir. Bilgi paylastikca cogalir! Tesekkurler video icin.

işimiz zaten harab!

4.3 çıktı JB yok. dediler 4.3.1 çıksın hemen gelecek işte 4.3.1 halen birşey yok.

hatırlıyorum da 3.x serilerinde versiondan birkaç gün sonra çıkardı veya hafta atardı en fazla, hatta version update indne2 gıun sonra JB yaptığımı hatırlarım. şimdilerde değil hafta iOS version atmaya başladı daha JB yapacaklar :)

HotSpot özelliği olmazsa 4.3 ü kullanmayacam ama HotSpot kullandığım bir özellik olduğundan mecburum yoksa JB çıkıncaya kadar 4.2.1 de kalırdım bende paşa paşa.

MyWi ile bu özelliği çok daha başarılı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz, dostum...

Saygılar...

HotSpot özelliği olmazsa 4.3 ü kullanmayacam ama HotSpot kullandığım bir özellik olduğundan mecburum yoksa JB çıkıncaya kadar 4.2.1 de kalırdım bende paşa paşa.

Hotspottan kasdin internet paylaşımı ise ki öyle olsa gerek.4.2.1 de zaten var.mywi ye de gerek yok bence.yanlış mı biliyorum acaba?

Bu arada eğer 4.2.1 e donecek olursan %100 1013 hatası alacaksın.benim gibi perişan olmaman için sana kesin çözümü söylüyorum.1013 hatasından sonra gb ile jailbreak yap.işlem tamamdir

Bu arada eğer 4.2.1 e donecek olursan %100 1013 hatası alacaksın.benim gibi perişan olmaman için sana kesin çözümü söylüyorum.1013 hatasından sonra gb ile jailbreak yap.işlem tamamdir

aynen 1013 aldım ve umbrella kurtaramadı, GP halletti saolsun. uyarın için çok saol tekrardan :)