Jump to content

Gevey gelen arama isim göstermeme...

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar bugun Gevey aldım ve cihazı kullanmaya basladım fakat soyle bir sorunum var...

Rehberimde kayıtlı olan kişi beni aradıgında isim degil numarası cıkıyor.

Ama gelen aramalarda isim olarak daha sonradan görünüyor....

İnternette numaraların basına +9 koydugum takdirde duzelecegini yazmıslar bende boyle yaptım ve dedikleri gibi yaptıgım kisinin adı göründü...

Ama rehberde 800 ün üzerinde kişi var bunların hepsini aynı sekilde yapmam imkansız

Hem bilgi vermek istedim hemde bir kolaylık..

Basit bir yolu var ise yardımcı olursanız sevinirim

Tesekkurler....

Şu an için başka çözüm yolu yok gibi ama yaparlar yakında. Ayrıca herkeste olmuyor sanırım aynı sorun o yüzden sürümü sordum. 4.1 de olmuyor diye biliordum. Üstü sürümlerde sadece. Ama emin değilim. Benim elime çarşamba günü geçecek. Deneyecem bakalım. Umarım olmaz aynı sorun.

Şu an için başka çözüm yolu yok gibi ama yaparlar yakında. Ayrıca herkeste olmuyor sanırım aynı sorun o yüzden sürümü sordum. 4.1 de olmuyor diye biliordum. Üstü sürümlerde sadece. Ama emin değilim. Benim elime çarşamba günü geçecek. Deneyecem bakalım. Umarım olmaz aynı sorun.

maalesef 4.1 de de oldu, umarım sizinkinde böyle bir sorun olmaz.. çok zor bir olay cünkü

merhaba.eğer turkcell hat kullanıyorsanız turkcell telefon rehberi ile senkronize edebilirsiniz.internetden düzltme yapıp iphone turkcell yedekleme ile sorunu kaldırabilirsiniz diye umuyorum.GEVEY SİM ' i nerden temin ettiğinizi sorabilirmiyim bende arıyorum almayı düşünüyorum.

Kolay Gelsin.

merhaba.eğer turkcell hat kullanıyorsanız turkcell telefon rehberi ile senkronize edebilirsiniz.internetden düzltme yapıp iphone turkcell yedekleme ile sorunu kaldırabilirsiniz diye umuyorum.GEVEY SİM ' i nerden temin ettiğinizi sorabilirmiyim bende arıyorum almayı düşünüyorum.

Kolay Gelsin.

hımm bu daha mantıklı geldi deneyecegim.

sorunun cevabını ozel mesaj olarak yolluyorum.

Aynen Şu mantığa hastayım 200 tl daha fazla verip FU alsaydınız diyorlar. Ben 650$'a aldım.aldığım zaman yaklaşık 900 tl'ye denk geliyordu.Tr'de ise 1600-1800 civarındaydı yaklaşık 2 katı.yoksa bizde bilirdik FU almayı.

Tabi şimdi 2300 den aşşağısı zor. Güvenirsen gittigidiyor vs gibi sitelerde 2000'e de bulunur.

Hocam 200 olurmu..turkiyede 2.600tl satisi var, ben 900tl ye aldim

Tabi 8aydirda bekliyorum :D

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Ben 1400 lü bir rakama almıştım 8 ay önce... Yurtdışı, FU, 16GB.... Bahsettiğiniz fiyatlara da alan oldu elbet, fakat bahsettiğiniz rakamların gerçek fiyat olduğu anlamına gelmiyor...

pc suit olmadı rehbere girince program kendini kapatıyor

tskler, su an deneyemiyorum ama arkadasın (tommy'nin) dedigi gibi olursa daha kolay olarcak gibi gorunuyor

Kolay Gelsin.