Jump to content

yardım lutfen kafayı yıyecem

Rate this topic

Recommended Posts

amerıkadan aldım dogal olarak kılıtlı cıhaz 4.2.1 shsh kaydım var tınyumbrella ıle temız bır restore yapmak ıstıyorum cydıa falan hata verıyor restore nasıl yapabılırım tınyumbrella ıle start tss server mı dıyecegım sadece? o tusa bastıktan sonra dırek yuklenecek mı ve ardındanda greepoıson ıle jb yapabılecekmıyım?yada ıtunes dan mı yapmam lazım shıft restore falan dıyorlar tam olarak bılmıyorum custom fw falan gerekıyomus onlar nedır nerden bulmalıyım lutfen bı yardım kafayı yıyecem lutfen bı yardımcı olurmusunuz gevey aldım cuma gelecek baseband yukselır falan kullanamam çok korkuyorum :(

+ host dosyası falan dıyor forumlarda arastırdıgım kadarıyla onu da bılmıyorum kafayı yıeyecm?

ınankı hepsını okudum hatta baska forumları falan hatım ettım ama orda host dosyasına baktım temız su ıslemı yaptıktan sonra hata aldım tarzında anlatıyorlar sorunlarını ınankı ben ne host bılıyorum ne de custom fw :/ hayrınıza bırı adımları sırasıyla yazarsa eger o sıraya göre bır bır yapmayı dusunuyrum

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.