Jump to content

Gevey İle UL yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rate this topic

Recommended Posts

Beyler Gevey İle Unlock Yaparken En İnce Detayına Kadar Yapılması Gerekenler Nelerdir..Bilen Varsa Yazsın...

Mesela tlf yeniden başlattım..hattımı gevey ile taktım..biraz bekledikten sonra kabul reddet gibi uyarı gelmiyor bende...uçak modunu bi kaç defa kapatıp açtıktan sonra geliyor...

Bu konuyu bilmeyen biri varsa yapmak için ugraşması gerekiyor...

Sonra VAZGEÇ ve KABUL ET yazısı geliyor...

kabul et dedikten sonra yukarıda sim yok yazısından sonra tek çizgilik hat göstergesi gelmesi gerekiyor dogrumu ? çünkü sonrasında 112 arıcaz...

velakin ben kabul et dedikten sonra ordaki tek çizgilik hat göstergesi gelmiyor..SİM YOK da kalıyor...

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan varmı ...Dün gece rastgele bi şekilde açtım turkcelli ama şimdi yapamıyorum... :(

her iki aparatın üzerinde de gevey yazıyor...ama orjinal olup olmadığını başka türlü nasıl anlıyabiliriz.örneğin ben dün gece bi şekilde çalıştırdım..ama hatırlamıyorum...video lardaki yolu izlemedim..daha dogrusu izliyemedim olmadı..bi kaç defa uçak moduna fazladan almak gerekti o kadar..

dostum ben gidip almadım kurye ile aldırttım..aradığımda dedim orjinal kırmızı kutusuylamı gelicek diye..yurt dışından fazla getirtiğimiz için paketle getirtmiyoruz dediler..ok dedik..sadece kırmızı ufak bir poşetiyle geldi...ama sonuçda tlf u çalıştır dı ... aaşağıdaki videoları bi izlermisiniz..eger olmazsa yarın arıcam adamları...

güzel soru.ucuz smart sim olmasın

yok dostum iphoneistanbul.cm dan aldım..alan arkadaşlarda oldu...ama hangi yolu izlediler nasıl yaptılar bilmiyorum...çünkü nette 3 tane farklı yoldan unlock yapılan video izledim..örnekler aşağıda bakın isterseniz ..

>http://www.youtube.com/watch?v=sksDsT8IA50

>http://www.youtube.com/watch?v=FsDwpXCxw0o

>http://www.youtube.com/watch?v=pkSAzF5hxZ8

DİKKATLİCE İZLEYİN ARADAKİ FARKI ANLICAKSINIZ...

kardeşim şöyle sna benim gözümle gördüğümü ileteyim sen karar ver..

bugün kırmızı paketi açtık webcamda izledim (bi abimizin) (banada yarın gelecek video çekerim )

tel kapalı gevey'i takıyoruz..kabul et diyoruz tek hat çıkınca 112 arıoruz 2 sn sonra kapatıyoruz..sonra airplane mod yapıyoruz hata geliryor 10 15 sn sonra OK diyoruz kapatıyoruz airplane'yi ve hat geliyor 5 sn içinde

biliyorum arkadaşlar sırası ezberimde video izlemem bile gerek yok...

tel kapalı gevey'i takıyoruz..( ok taktık ) kabul et diyoruz ( hemen gelmiyor geçersiz sim kart diyor.uuçak modunu açıp kapıyorum.aranıyor diyor..sonra kabul et geliyor) tek hat çıkınca 112 arıoruz ( kabul etin ardından tek hat çıkmıyor . sim yok diyor )( BEN BURDA KALIYORUM ) 2 sn sonra kapatıyoruz..sonra airplane mod yapıyoruz hata geliryor 10 15 sn sonra OK diyoruz kapatıyoruz airplane'yi ve hat geliyor 5 sn içinde

işte bi yerde sorun var..üründe var gibi yani ...bişey diyemem :(

hiç bir fikrim yok hala ugraşıyorum...

Gevey ile senin sim kartının bi temassızlığı olabilirmi acaba

tüm olasıkları denicem...bakalım nolcak...olmadı yarın heriflerle konuşcam..

çok tşk ederim yinede ilgi ve alaknız için arkadaşlar saolun...inş çözcem bir şekilde sorunu...

yaptım arkadaşlar yaa ... ya çok enteresan yaa..harbi akıl karı deil ya...anlatmaya kalksam anlatamam...

ama neler yaptım söliyim..belki anlayan olur :D

önce bi sim kartı biraz daha kestim..( faydası oldumu bilmiyorum önceden kesmemişdim çünkü çalıştırmıştım ama )

sonra tlf kapatıp açtım...

geveyi taktım..

tabi vazgeç kabul et çıkmadı...

uçak modunu iki kere açtım kapadım...aranıyor dedi ve sonra kabul et çıktı ve seçtim..

sonra tekrar sim yok dedi...tabi ben gene kafayı yedim...

sonra tekrar geveyi çıkarttım...

tekrar taktım..biraz beklediim ve direk kabul et çıktı bu sefer...kabul ettim..

sonra sim yok dedi ve bende uçak modunu açtım kapadım..

tekrar açtım uçak modunu ve geçersiz sim dedi...

uçak modunu kapadım...sim kartınızı takın dedi...

sonra uçak modunu kapadım ve açtım

aranıyor yazısı geldi ve sonrasında turkcell i gördüm...

çok karışık ama böle işte...

ulan muscalerandmısın nuscalerandmısın nesin çıkar şu yazılımsal unlock u da rahatlıyalım yaa..hata ettik aldık bir tane kilitli iphone nerden aldık arkadaşyaa :D

neyse arkadaşlar geveyli arkadaşlara kolay gelsin valla...ben yatıyorum...

herkese iyi gecler