Jump to content

4.2.1 den 4.3.1 e update yaparken 1015 hatası

Rate this topic

Recommended Posts

:confused: turkcell'den alınan iphone 3gs telefonumu 4.2.1'den 4.3.1'e güncellerken 1015 hatası alıyorum. ne yapacağımı bilmiyorum. yardımcı olursan çok sevinirim...

iReb ya da Tiny Umbrella ile exit recovery yapın.

Saygılar...

Tiny Umbrella ile exit recovery yapıyorum ama telefon açılmıyor. 4.2.1 de bozuldu anlıyacağınız... ben shift+restore diyip " iPhone2,1_4.3.1_8G4_Restore " yüklemeye çalısıyorum sabahtan beri. dosya boyutu 419 MB. birde 665 MB lık bi dosyadan söz ediliyor. telefonum iphone 3gs. ama basebend falan filan anlamıyorum ben :( sizce hangisi doğru? 419 mb lık dosya mı 665 mb lık mı?

• 3 weeks later...

Arkadaşlar daha önce jb yapmıştım. en son itunes'den 4.2.1'e restore yaptım. Şuan 4.2.1 sürümünü kullanabiliorum. Fakat 4.3.1e update etmek istediğimde aynen arkadaşımda olduğuğu gibi: krulumun %75-%80 aşamasına geldiğinde 1015 hatası alıyorum. baseband'ı kontrol ettim -> 06:15:00 :(

Versiyon güncellemenin bir yolu varsa lütfen yardımcı olun. jb yaptıktan sonra Harita uygulaması düzgün çalışmıyor, biçokta irili ufaklı sıkıntı oldu. artık 4.3.1 yüklemek son umudum oldu.:(

arkadaslar şimdi ben ilelebet mi gps kullanamayacam?

yoksa bu holiganın gönderdiği linkten kurulum yaparsam kullanabilir miyim?

baseband için bi uygulama gelecektir onu mu beklemeliyim?

internetten baseband düşürme, değiştirme gibi şeyler aramalımıyım?

Teli garantiye yollasam basebandı düşürürler mi? yoksa zamanında jb yapmısın deyi geri gönderirler mi?

şuan için baseband düşürmeyle ilgili bir yazılım çıkana kadar gps kullanamayacaksınız benim verdiğim linkten kurulum yapsanız bile kullanamazsınız baseband düşürmeyle ilgili birşey aramayın arasanızda 3gs ipad basebandiyle ilgili bişey bulamazsınız garantiye gönderirseniz baseband ten dolayı garantiniz iptal olur

• 1 month later...

4.2.1 den 4.3.1 e update yaparken 1015 hatası

vodafone'dan alınan iphone 3gs telefonumu 4.2.1'den 4.3.1'e güncellerken 1015 hatası alıyorum. ne yapacağımı bilmiyorum.

yardım edin lütfen?? Arkadasim bendede ayni sorunvardi arastirdim sonunda hallettim vede senle paylasmak istedim verecegim video link ini iyi izle programlari indir aynisini yap basarilarhttp://www.youtube.com/watch?v=d9GWpwizBZY