Jump to content

iPhone 4 uçaktan düşerse ne olur ?

Rate this topic


mirac

Recommended Posts

29032011163109046551611.jpg

Amerikan Hava Taarruz Askeri Ron Walker, yaptığı bir atlayış esnasında iPhone 4'ünü uçaktan aşağı düşürdü. GPS verilerine göre 300 metre yukarıdayken düşen iPhone 4, 240 km hızla yere indi ve tek parça halinde kalmayı başardı. Koruyucu silikon kılıfıyla aşağıda gözüken iPhone 4, sizin de görebildiğiniz gibi gayet sağlam bir şekilde duruyor. Walker'ın telefonunun GPS takibiyle bulmasının ardından anlaşıldı ki, bu şanslı telefon muhtemelen bir çam ağacına ya da bir çalılığa düştüğü için sağlam kaldı. Fiziki hesaplamalara göre bu iPhone, ağaç ya da çalılık yerine sert zeminle buluşsaydı saatte 3.000 mil civarında bir hızla yere çarpacaktı. Bu çarpışmanın iPhone 4'ü paramparça edeceğini tahmin etmek hiç de zor değil. Sonuç olarak uçaktan düşme gibi sıra dışı bir durumda bile şans Apple'dan yana görünüyor. Sizce iPhone 4 sağlam bir telefon mu?

Link to comment
Share on other sites

Hayır değil bende bundan daha sağlam bi kılf olmasına rağmen aynı gün içinde 2 defa masadan düşünce ahizesinden sen gelmiyo. Garantiye veremiyorum telefonsuz kalacam diye , yedek tel de vermiyolar. Kısacası bence çok sağlam bi tel değil ama iphone dan başka tel de tanımam..

Edited by babakin
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

valla kılıfsız haliyle cebime atayım derken seramik zemine kamera köşesi gelecek şekilde düşürdüm aldığımın ikinci günü hiç bişey olmadı sadece metal kısmı belli lmayacak derecede ezilmiş metalle plastiğin birlestiği yerdede plastik kısımda çok hafif bir ezilme var o kadar bayagı sağlam yani ama içim gitti düştüğü anda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.