Jump to content

bir kaç sorum var ?

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar bir kaç sorum var onları sormak istiyorum.

1. MyPhone+(Facebook for sync) uygulamasını kullanıorum çok kapsamlı bi contact uygulaması. Fakat benim isteğim şu; ilgili uygulamayla deilde kendi kişi listemdeki kişilerin isimlerinin yanına facebooktan sync yaparak nasıl resimlerini getirebilirim? Normalde kişilerin resimleri tefefon rehberimdekilerle eşitli fakat ben kişi listesnde isinlerinin yanında görmek istiyorum resimlerini. Ayrıca ilgili programla facebooktaki kişilerin doğum günlerinide facebooktan bulup eşitliyor ve ekliyor kişiye. Ben bu uygulamayı kullanmadan cihazın orjinal kişi lisedine bunları yani resimleri ve doğum günlerini nasıl ekliyebilirim ?

2. Cihazımla farklı bilgisayarlardan müzik toplamak istiyorum. Kendi bilgisayarımdan müzikleri atıyorum başka bilgisayardan müzik yüklerken itunes siliyor tüm müzikleri.(Aynı Şekilde Videolarıda). Bunun herhangi bir çözümü varmı ?

3. Cihazımla müzik dinlerken bazen oyun oynuyorum. Dinlediğim müzik bitince istediğim parça bazen denk gelmiyor ve uygulamayı home tuşuyla kapatıp istediğim parçayı açıp tekrar uygulamayı açıyorum. Bazende uygulamadayken home tuşuna çift tıklayıp şarkıyı değiştiriyorum yani ekrana gelen ufak ipod ile. Ekrana gelen o ufak ipodda parça listedini göremediğimden bazen 200 tane şarkıyı geçmem gerekebiliyor. Acaba home tuşuna çift tıkladığımda parça lisesinin gelmesini sağlıyacağım her hangi bir uygulama vs varmı oyundan çıkmadan ?

4. Son olarak arkadaşlar tomtom 1.6 kullanıyorum ama bir arkadaşımda igo die bir navigasyon programı gördüm download linklerini aradım ama bulamadım Türkiye versiyonunun linkini yazarmısınız ?

Sorunlarım bunlar arkadaşlar şimdiden gerekli ilgiyi ve alakayı gösteren herkese teşekkür ederim .

Edited by 4Freedom

1 i bilmiyorum

2 pwntools diye bi pro var forumda arama yaparsan macanavari arkadasimizdan lisansli olarak yukleyebilirsin

3 ude bilmiyorum

4 forumda arama yaparsan bulursun dosya merkezimizde mevcut olmasi gerek

Saygilar...

1. cevap: ben bilmiyorum

2. cevap: pwntunes yükle telefonuna, istediğini yap. bunun için cihazının jailbreak yapılması gerekli. macanavari nickli arkadaşla temasa geçersen, yardımcı olacaktır.

3. cevap: maalesef, çift tıkladığında direk şarkı listesine giden bir uygulama bildiğim kadarıyla yok.

4. cevap: forumumuzun dosya merkezinde, en güncel hali ile uyarlanmış, crackli, igo uygulamasını bulabilirsin. ancak yüklemek için yine telefonun jailbreakli olması gerekir. bu konuyla ilgili olarak ta, macanavari nin yönlendirmelerini izlemelisin.

pwntunes ve igo için canlı arama kısmına yazıp, çıkan sonuçlardan en güncel olana tıklarsan, kurulumu ve kullanımı ile ilgili fikir edinebilirsin...

1. cevap: ben bilmiyorum

2. cevap: pwntunes yükle telefonuna, istediğini yap. bunun için cihazının jailbreak yapılması gerekli. macanavari nickli arkadaşla temasa geçersen, yardımcı olacaktır.

3. cevap: maalesef, çift tıkladığında direk şarkı listesine giden bir uygulama bildiğim kadarıyla yok.

4. cevap: forumumuzun dosya merkezinde, en güncel hali ile uyarlanmış, crackli, igo uygulamasını bulabilirsin. ancak yüklemek için yine telefonun jailbreakli olması gerekir. bu konuyla ilgili olarak ta, macanavari nin yönlendirmelerini izlemelisin.

pwntunes ve igo için canlı arama kısmına yazıp, çıkan sonuçlardan en güncel olana tıklarsan, kurulumu ve kullanımı ile ilgili fikir edinebilirsin...

Senden hizliyim :D

Saygilar...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.