Jump to content

iphone 3gs basebande 06.15.00

Rate this topic

Recommended Posts

benim basebandım 06.15.00 ama navigasyonda çlşyr bluetothda çlşyr telefonunda sorun olamlı bence kardeşim

06.15 basebandına sahip cihazların %90 ı civarının gps i çalışmıyor. gps ten kasıt kendi üzerindeki map değil, igo tarzı navigasyon programlarıdır. diğer türlüsü baz istasyonları destekli bilgi verdiklerinden belirleyici olamayabilir. cihazınızda sorun yoksa ne güsel işte, şanslısınız :)

saygılar..

ıphone 3 16 gb var bende kardeşim kurcalayıp bozmuş ve doğubank da götürüp yeniden yükletmiş ama baseband 6.15 olmuş,vede daha önce kulldığım tom tom u kurdum.yetersiz sinyal diyor ama arkadaşların dediği gibi blutut çalışıyor onda sıkıntı yok.tomtom çalışmıyor sadece ama yukarıda pilin yanında gps oku çıkıyor ama yetersiz sinyal diyor yardımcı olursanız sevinirim.

ıphone 3 16 gb var bende kardeşim kurcalayıp bozmuş ve doğubank da götürüp yeniden yükletmiş ama baseband 6.15 olmuş,vede daha önce kulldığım tom tom u kurdum.yetersiz sinyal diyor ama arkadaşların dediği gibi blutut çalışıyor onda sıkıntı yok.tomtom çalışmıyor sadece ama yukarıda pilin yanında gps oku çıkıyor ama yetersiz sinyal diyor yardımcı olursanız sevinirim.

kardeş ben full sinyal alan navigasyonda buldum ama sildim bundan 1 ay öncesine kadar ilgilenmiyorum diye yani her navigasyon çekmiyo diye bişey yok sitedeki canısaolası arkadaşlar ilgilenmiyorki bişeyler önerseler yapacaz 3g 16gb 6.15 bb

kardeş ben full sinyal alan navigasyonda buldum ama sildim bundan 1 ay öncesine kadar ilgilenmiyorum diye yani her navigasyon çekmiyo diye bişey yok sitedeki canısaolası arkadaşlar ilgilenmiyorki bişeyler önerseler yapacaz 3g 16gb 6.15 bb

Arkadaşım bb si 6.15 olan hiçbir iphone da gps çalışmaz nedeni ise telefonun kendini ipad sanması ve bu yüzden gps i kabul etmemesi bu yüzden istediğin gps programını yükle hiçbirinde sinyal alamayacaksın sinyali sadece operatör bazlı alırsın ve belki bulunduğun noktayı görürsün bu anlık şebeke bazlıdır onun harici yol tarifi vs hareket ederken noktanın senle beraber devam etmesi imkansız.

ya amaaannn ipad basebandi olan hiç bir iphonenin gps calısmaz diye konusmayın. bari bazılarında calısmıyor deyin.

ben kaç tane telefona yaptım ipad bb'di çalısanda oldu sorunsuz, çalısmayanda oldu.

çoğuda çalıştı. 3g'lerde bootloader 5.08 ise düşer yok düşmez iphone genel kısmında konuları mevcuttur.

ya amaaannn ipad basebandi olan hiç bir iphonenin gps calısmaz diye konusmayın. bari bazılarında calısmıyor deyin.

ben kaç tane telefona yaptım ipad bb'di çalısanda oldu sorunsuz, çalısmayanda oldu.

çoğuda çalıştı. 3g'lerde bootloader 5.08 ise düşer yok düşmez iphone genel kısmında konuları mevcuttur.

hocam gps çalışıyor zaten ama iş yer tarif ettirmeye gelince nokta olduğu yerde kalıyor hiç 6.15 bb li bir iphone ile arabanıza binip igo ile yol tarifini kullandınız mı telefon ucak modunda iken?