Jump to content

İphone 4 4.1 ve 4.2.1 unlock teorileri vol.3

Rate this topic

Kadir

Recommended Posts

Unlock ile ilgili gelişmeler...

Hali Hazırda 03.01.10 ve 02.10.04 basebandlari için yazılımsal unlock yoktur. Ancak Gevey adındaki bir turbo sim kart ile donanımsal olarak unlock vardır.

Musclenerd: 40 bitlik bir Unlock kodu üzerinde çalıştığını belirtti. ( En güncel unlock haberi budur )

Bunun dışındaki diğer gelişmeler bu başlık altından duyurulacaktır.

Bu başlık yazılımsal unlock ile ilgili bir başlıktır. Gevey hakkında konuşmak isteyenler, http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/20127-gevey_sim_hakkinda.html başlığını kullanabilirler. Bu başlıkta ve Gevey Hakkında olan başlık altında kesinlikle Gevey Sim Kart ticareti yapılmayacaktır. Bir ürün almak isteyen veya satmak isteyen var ise Alıyorum - Satıyorum bölümüne bölüm kurallarına uyarak başlık açabilirler.

Saygılar...

Saygılar...

• Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Şuanda dev team birşeylerle uraştığını söylüyor bu adamlar eskiden çözmüş ise şimdi yine çözerler. Yalnız demekki bu işler böyle kolay olmuyor demekki. Yaza kadar birşeyler çıkacaktır bence. Gevey ile anlaşmış bile olabilirler bu konuda kim bilir.. :)

Madem burasi teori sayfasi bir teori de benden :)

Bu gevey hikayesinde kesinlikle Dev Team'in parmagi ve parsasi var. Herif ilk once tum baseband'lar icin unlock yaptigini soyledi.

Sonra aa pardon ben sadece kendi T-Mobile sim kartim icin yapmisim dedi. Bu kadar amator ve cahil oldugunu sanmiyorum.

Piyasa gevey'e doyup guzel bir para kaldirilmadigi surece piyasadan software unlock cikmayacak bence.

Tabii dedigim gibi bu benim teorim.

ayrıca tum simlocklu ip4 kullanıcıları gevey firmasına tesekkur etmeli bence...sharif musc yalanlarından bıkmıstık...bugun yarın yılbası bayram seyran......bidaha da unlock cıkartamayacaklar rezil oldular iice saol gevey iyiki varsın bizi bi eziyetten kurtardın 90usd feda olsun sana.........saygılar

bide sunu ekliyeyim yaklasık 6 ay bekledim bu zıkkımı..bu siteye bagımlı oldum cihazım acılmasına ragmen hala gunde bi kac kez siteyi ziyaret ediyom..tum ekibe calısanlarına ayrıca yoneticilerini kutluyorum basarılarının devamını dilerim

aynı dertden muzdaribim :D:D:D

tlf kilidini geveyle kırdık ama iphoneyardım.net i neyle kırcaz bilmiyorum :D:D

kaldık burda :D

hepsinin emeğine sağlık tek tek

bide sunu ekliyeyim yaklasık 6 ay bekledim bu zıkkımı..bu siteye bagımlı oldum cihazım acılmasına ragmen hala gunde bi kac kez siteyi ziyaret ediyom..tum ekibe calısanlarına ayrıca yoneticilerini kutluyorum basarılarının devamını dilerim

iphone yardım bir bağımlılıktır. Ben de yöneticilere teşekkürü bir borç biliyorum bu kadar raiting hiç bir sitede yoktur bence :):):