Jump to content

installous

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar;

installous da 400 mb buyuklugunde bir oyun ındırmek ıstedim. ancak yarım kalıyor ve sorun cıkartıyor . BU yuzden private/var/mobile/library kısmına Downloads bölümü actım. Bilgisayara ındırdıgım dosyayı bu bolume attım. Hersey yolunda ancak installous geri dondugumde attıgım dosya orada gozukmuyor . Yardım edebilecek olan var mı acaba ?

Saygılar

Merhabalar;

installous da 400 mb buyuklugunde bir oyun ındırmek ıstedim. ancak yarım kalıyor ve sorun cıkartıyor . BU yuzden private/var/mobile/library kısmına Downloads bölümü actım. Bilgisayara ındırdıgım dosyayı bu bolume attım. Hersey yolunda ancak installous geri dondugumde attıgım dosya orada gozukmuyor . Yardım edebilecek olan var mı acaba ?

Saygılar

var/mobile/documents/installous/downloads'un içine atman gerek.

var/mobile/documents/installous/downloads'un içine atman gerek.

evet buraya attım zaten orayı kastetmeye calısmıstım ama beceremedim :)

Birincisi Telefon FW ve Install0us sürümü nedir. Ona göre sana ipa dosyalarının nerde olduğunu söyleyeyim.

Bilgisayara indirmişsin zaten installous'da yüklü indirdiğin dosyalara çift tıklaman ve itunes ile atman daha kolay..

çift tıklama olayını biliyorum ama i tunes olayını bılmıyorum nasıl olacagını da bilmiyorum

telefon 3g 4.2.1 yüklü ve installüous son surum bu 4.1 mıydı ne hanı turkce olan o

evet buraya attım zaten orayı kastetmeye calısmıstım ama beceremedim :)

çift tıklama olayını biliyorum ama i tunes olayını bılmıyorum nasıl olacagını da bilmiyorum

telefon 3g 4.2.1 yüklü ve installüous son surum bu 4.1 mıydı ne hanı turkce olan o

Dosya ipa olduğu için çift tıkladığınızda otomatik olarak itunes açılacaktır. Siz sadece sync yapsanız yeterlidir.

Dosya ipa olduğu için çift tıkladığınızda otomatik olarak itunes açılacaktır. Siz sadece sync yapsanız yeterlidir.

bi link var mı acaba bu itunesı kullanmak uzerine zahmet olmazsa alabilir miyim. Benım pc de winscp var onu kullanıyorum onunla halledemez mıyım bu ipa uzantısını telefona atma ısını _