Jump to content

Ekran sabitlendi.Hiçbir işlem yapamıyorum :(

Rate this topic

Recommended Posts

Springtonize idi sanırım uygulamanın adı. Bir özelliğide telefonu kitlerken eski tvlerin kapanması gibi bir animasyonla kapanıyordu. Aşağıdan ve yukardan ekran kapanarak geliyor , enson düz çizgi olup kitleniyordu. Şuan o düz çizgi halinde kaldı :((

Ekran karanlık ve ortada tek parlak çizgisisi ile sabıtlendi.

Telefon geldiğinde çalıyor.

Pc ye bağladığımda itunesdan ve ifunboxta görünüyor , her işlem yapılıyor.

Şimdi ; acaba ne pasam ?

* ifunboxtan uygulamayımı silsem ? ama respring nasıl yaptırıcam ?

*İtunestan reset yaparsam Jb si gidecek değilmi?

*Backup ve shs kayıtları var. Itunestan bask up ı yüklemi desek? ne sorunlar çıkar karşıma?

Aslında telefonu bilgisayardan respring yada reboot yapma imkanım olsa , sorun çözülür sanki ??

E acil bir durum arkadaşlar :((((

bütün forum seferber olsun berna hanım için :D

Canımsınız:)

ama malesef olmuyor :(((

yani bu karanlık ekran görüntüsünün altında tuşklidimi var acaba?

dediğiniz işlemi yaptığımda voicecontrol açılıyor. görmüyorum ama sesinden tanıyorum. Activator ile güç tuşuna basılı tut olarak aktive etmiştim..

Canımsınız:)

ama malesef olmuyor :(((

yani bu karanlık ekran görüntüsünün altında tuşklidimi var acaba?

dediğiniz işlemi yaptığımda voicecontrol açılıyor. görmüyorum ama sesinden tanıyorum. Activator ile güç tuşuna basılı tut olarak aktive etmiştim..

Yeterince uzun basılı tutmuyormuşum... tekrar deniyim dedim çok uzun basılı tuttum....ekrandaki sabitlik gitti elma çıktı... bakalım ne olcak......

Sorun çözülmüştür.Seviyorum hepinizi....mutluluktan sevgi kelebeği olmuş durumdayım..Ciddi korktum bir ara....

Kadircim valla biz temiz bir restore yapsak cidden iyi olacak.. okadar uygulama yükledim sildim vs ki bastan beri.....

ay mutluyum normale döndü :))))

Sorun çözülmüştür.Seviyorum hepinizi....mutluluktan sevgi kelebeği olmuş durumdayım..Ciddi korktum bir ara....

Kadircim valla biz temiz bir restore yapsak cidden iyi olacak.. okadar uygulama yükledim sildim vs ki bastan beri.....

ay mutluyum normale döndü :))))

ayrıca o tv efekti için barrel yüklerseniz daha iyi olur stabil çalışıyor o :)

Tema'nın yedeğini alıp, cydia daki kullandığınız uygulamaların adını bir yere not ederek en fazla iki saat sürer.

Bu arada özel mesaj sistemim çalışmıyor. Bana özel msaj atarsanız gitti gözükür ama gitmez. Telefon veya Msn'den irtibat kurmak sağlıklı olacaktır.