Jump to content

Iphone 3g 4.1 güncelledim attif edemiyorum yardim

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar iphone konusunda çok acemiyim ve kendi kafama göre iş yaptım :(

cihaz 3.1.3 verdiyondan 4.1 e shift + restore güncelledim ama sim kartı aktif edemedim ekranda itunese bagla işareti gitmiyor .itunes de ise sim kart desteklemıyor gibi ingilizce yazı çıkıyor .

ne yapmalıyım biraz arastırdım ama bulamadım ustalardan yardım bekliyorum

teşekkürler

mesela bir daha orjinal versiyon yükleyemeyeceksiniz ayrıca navigasyon programı çalışmayacak çünkü ipad baseband yüklemek zorunda kalacaksınız yapmak isterseniz sitede jailbreak&unlock başlığı var oradan takip edebilirsiniz sizin yapacağınız işlem önce jailbreak sonra unlock saygılar

götürü derken ? zor bi işlemmi ? bilgisayar bilgim var eger konu mevcutsa yapabilirim

ipad basebandı atılan telefonlarda gps çalışmaz ve birdaha orjinal fw atamazsınız. arkadaşın bahsettiği götürüler bunlar. göze alırsanız yapması kolay normal jailbreak. sadece seçeneklerde bir tane fazla seçeceksiniz.

linkteki açıklamaları iyi okuyun sonra piişman olmayın

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/16002-redsn0w_jailbreak_4_1_4_2_1_a.html

suan takılı olan sım kartın pin kodu yok zaten pin kodlu denesem ?

Sorun anlaşıldı, cihazınız sim kilitli bir önceki sayfada arkadaşın verdiği linki takip ederek cihazı kullanılır hale getirebilirsiniz ama götürülerini unutmayın. Tercih sizin.

Başka yöntem gelirmi bilmiyorum açıkçası hiç zannetmiyorum yeni yöntemin geleceğini(tamamen benim fikrim) zaten apple iphone 3G lere artık firmware üretmiyor yani son sürüm 4.2.1 ondan sonrası yok. Tekrar geri dönersiniz ama baseband i düşmez cihazın yani 3.1.3 e de düşürseniz baseband düşmeyeceği için cihaz yine kilitli kalacaktır

tekrar geri dönemem dimi ? baska yontem beklesem gelırmı ?

maalesef şimdilik geri dönüş yok. başka bir yöntem de yok şuan. unlock maalesef çıkmadı. telefonunda 3g olduğunu düşünürsek çok kaybedecek bişey yok. zaten artık 3g nin güncelleme desteği de bitti. siz bilirsiniz.

Başka yöntem gelirmi bilmiyorum açıkçası hiç zannetmiyorum yeni yöntemin geleceğini(tamamen benim fikrim) zaten apple iphone 3G lere artık firmware üretmiyor yani son sürüm 4.2.1 ondan sonrası yok. Tekrar geri dönersiniz ama baseband i düşmez cihazın yani 3.1.3 e de düşürseniz baseband düşmeyeceği için cihaz yine kilitli kalacaktır

hocam sen benden çok yaşicaksın :D

Estafurullah hocam nacizane evde biraz boş vaktim var insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum yoksa sizin elinize su dökemem. :) saygılar

ne demek hocam rica ederim. ben rahatsız oldum sizden sonra yazdığım için laf üstüne laf söylemiş gibi oldum :D. tabi yazma süresinde yeni yazılanı göremedim için bende cevaplıyorum. yardımlarınız için teşekkürler