Jump to content

Rebel Micro Sim kart nedir ?

Rate this topic

tuncay_05

Recommended Posts

iphone 4 unlocklar için o kadar bekledik durduk ne olduysa bu zamana kadar duran firmalar bir anda coştular :) Şimdide rebel sim kart geliyor. 6 nisanda satışı başlatılacak olan rebel sim karttan görüntüler.

rebel-slide.png

Destekleyen Sürümler : iPhone4 iOS 4.1 4 4.2 4.3

iPhone 4 basebands 1.59.00 / 03:10.01 / 02.10.04 / 04.10.01

Sürekli güncel sürümleri kırdığıda söyleniyor ama bu ne kadar doğru olur meçhul...(Belkide apple en cok parayı rebel verdi apple'da buna izin verdi :) )

6 Nisanda 39.99£ Fiyatından Satılacakmıs ( Allahtan 40 Değil :) )

Gevey sim gibi tak çalıştır formatında.Geveyden biraz daha ucuz gibi şimdilik.

rebel-iphone-4-micro-unlock-sim-upgradbale-future-proof.jpg

rebelsim-II.jpg

>http://www.youtube.com/watch?v=ymZ7pGO3Wrc

Edited by tuncay_05

Hahaha :D :D Komedi ya şimdi Dev-Team'de iyice işi sallar nasıl olsa kart var diye :)

Yok zaten onların parmağı var bu işte :) Ne bağışı :D

Yok aga o kadar al bağışı al bağışı sonra milleti kandır var mı böyle birşey ya :)

Ben sizin düşündüğünüzün tam tersini düşünüyorum gevey yada rebel her neyse DEVTEAM'ın işine gelmez bu işte parmakları olduğunuda düşünmüyorum nedenine gelince ne geveyde nede rebelde jailbreak şartı yok jailbreaksız çalıştırmaktalar cihazların jailbreaksız olmasıda hiç birinin işine gelmez.

Siz şimdi şunu diyebilirsiniz kim jailbreaksız cihhaz kullanıyorki açıkcası hiçte tahmin edemeyeceğiniz kadar kişi cihazlarını jailbreaksız kullanmakta bana göre durum böyle bence devteam'ın bunlarla ilgisi yok ve işlerinede gelmez,işin itibar ve güven tarafına hiç girmiyorum orası ayrı bir konu unlock konusunun bu kadar uzaması söyledikleri tarihlerde birşeyler yapamamaları zaten insanların onlara olan güvenini bitirdi üstüne bunlarda çıkınca artık iyice bittiler bence unlock'u biran önce çıkarmak istiyorlar benim görüşüm böyle bakalım bekleyip göreceğiz

bişey sorucam rebel sim kart Jailbreakten daaha faydalı birşey oluyor jailbreakli iphone 4 lerin sarjı daha çabuk btiyor bunu kullanırsak herşey normale dönücek doğrumudur birde ben şimdi iphone 4.2 update edersem bu sim kartı kullanabilir miyim?

bu sim kartı 4.3 sürüme kadar kullanabilirsin, resmi sitesinde update ediliyor denilmiş ama ne kadar dogru bilemiyorum.

alıp deneyenlerden yorumlar almak gerek öncelikle, şahsen satışa başlanıldıgı gün satma amacı ile alabilirim.

Nisan sonu gibi rebel almak isterim bakalım 6 Nisan'da sipariş verecek varmı?

fiyatı belli oldugunda bir müşterim için düşünüyorum. gevey aldım gelince deneyeceğim diğer müşterim içinde rebel deneyeceğim bekletiyorum :)

fiyatı belli oldugunda bir müşterim için düşünüyorum. gevey aldım gelince deneyeceğim diğer müşterim içinde rebel deneyeceğim bekletiyorum :)

Sitesinde 40 euro yazıyor 6 Nisan diyorlardı, bakalım görelim ne olacak.

6 nisanda dağıtıma başlanıyor. bir haber gerekmiyor :)

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/20982-rebel_lite_micro_simcard_iphone_4_unlock_yeni.html

birde böyle bişey cıkarmıslar.

Facebook Saolsunlar tamda onu gördüm bakacaktım Bi yoklayayim dedim :) haberden kastım getirecek alacak toplu alım vs bahsediyim dedim :)

Sent from my iPhone

Facebook Saolsunlar tamda onu gördüm bakacaktım Bi yoklayayim dedim :) haberden kastım getirecek alacak toplu alım vs bahsediyim dedim :)

Sent from my iPhone

valla arkadasım bende 6nisanı bekliyorum.bir müşterimi bekletiyorum. duruma göre alacagım haricinde yine toptancıma gelirse aldıgım fiyattan satışa sunarım.