Jump to content

iPhone'umdaki bütün bilgiler silindi

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba!

Konu ile ilgili hiçbir tecrübem olmamasına rağmen (kaşıntı tuttuğu için) jailbreak yapmak istedim ve başaramayınca da sonuçlarının ne olacağını düşünmeden başka bir bilgisayara yeniden iTunes kurup telefonu restore ettim. Telefonu tekrar elime aldığımda bütün bilgilerimin silindiğini görünce neredeyse ağlayacaktım: Bütün kişi listelerim, notlarım, resimlerim, müziklerim vs. hepsi silinmişti. İşin kötüsü bundan birkaç gün önce de her zaman kullandığım bilgisayarım bozulduğu için ona da format atmak zorunda kalmıştım. Yani anlayacağınız elimde bir back up da yok. Sizce bu bilgileri geri getirmem mümkün mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden teşekkürler

tüm aksilikler olmuş gerçekten, diğer bilgisayarınızda format atılmış olduğundan backup kalmamıştır haliyle.

keşke restore ettiğiniz diğer bilgisayarda backup alıp bu işlemi yapsaydınız

Merhaba!

Konu ile ilgili hiçbir tecrübem olmamasına rağmen (kaşıntı tuttuğu için) jailbreak yapmak istedim ve başaramayınca da sonuçlarının ne olacağını düşünmeden başka bir bilgisayara yeniden iTunes kurup telefonu restore ettim. Telefonu tekrar elime aldığımda bütün bilgilerimin silindiğini görünce neredeyse ağlayacaktım: Bütün kişi listelerim, notlarım, resimlerim, müziklerim vs. hepsi silinmişti. İşin kötüsü bundan birkaç gün önce de her zaman kullandığım bilgisayarım bozulduğu için ona da format atmak zorunda kalmıştım. Yani anlayacağınız elimde bir back up da yok. Sizce bu bilgileri geri getirmem mümkün mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden teşekkürler

Telefondan yapabileceginiz birsey yok, ancak windows kullaniyorsaniz ve zamaninda telefonunuzun backup'ini aldiysaniz R-Studio isimli recovery programi ile format dahi atmis olsaniz bilgisayarinizdan bilgilerinizi geri getirebilirsiniz.

Rica ederim, bilen birisi yapsaydi programi, filtreleme vardi, bir cok dosyayi tarattirmayabilirdiniz, yoksa uzun surer evet.

Ama dokunmayin hepsini getirsin geri. Geri donusum yuzdesi %90-95 civari, harddisc'te fiziksel bir hasar meydana gelmedi ise.

Insallah kurtarirsiniz.