Jump to content

Rebel Lite Micro SimCard iphone 4 unlock(Yeni)

Rate this topic

tuncay_05

Recommended Posts

sipariş bir arkadasın karsılastıgı sorun ;

Arkadaşlar ben Rebel almak için ayın 4'ünde para transferi yaptım. Ayın 8'inde de siparişimin durumunu öğrenmek için email attım gönderi bilgileirni yollarmısınız diye.

Bana küstahça "emailini göndermeden önce sipariş sayfandaki gönderim tarihlerini iyice oku diye bir mesaj geldi." bunun üzerine bende bekledim zira 7-14 arası gönderim yapacağız diye bir yazı vardı sipariş formunda, dün bildiğiniz gibi ayın 15'iydi ve ben durumu hatırlatma babında bir mesaj daha yolladım, sipariş gönderi detaylarını bildirin artık ayın 15'i geldi diye. Bana daha da küstahça bir cevap geldi. "uyarı 1 ikinci uyarıda siparişiniz iptal olacaktır diye" çok sinirlendim ama elim kolum bağlı . şimdi sormak istediğim bir şey var İÇİNİZDEN HER HANGİ BİRİ BUNLARDAN REBEL SiM KİLİDİ SATIN ALDIMI artık olaya karşı inancımı kaybetmeye başladım. Eğer bu konuda bir bilginiz varsa lütfen bildirin. Paypalin sipariş ödeme iptal süresi 45 gün süre dolmadan müdahale etmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler....

Orjinal Sitesi için Tıklayınız.

sanırım rebelin yeni unlock kartı. açıklamalar google çeviri iledir.

iş yoğunluğumdan dolayı ancak kopyala yapıstıra anca zaman buldum :)

Asi Lite Micro simcard Nisan ayında Gadget Show Live başlatıyor ve nisan 6 nakliye başlar.

Asi Lite Micro Sim Kart Unlocks iPhone 4 basebands 1.59.00 / 03:10.01 / 02.10.04 / 04.10.01 cihazınızı jailbreak gerekmeden, IOS 4.1, 4.2, 4.2.1, 4.3 ve 4.3.1 IOS 4 çalıştıran

Rebel Lite Micro Simcard kilidini 4 iPhone özel olarak tasarlanan ve simcards ağlar diğer kullanmanızı kısıtlayan sensin kilit ağ pass edebilmek için yayınlayabilirsiniz.

Rebel Lite Micro sim kartı ve özel bir tasarım olan Rebel yapar gibi kendi Micro simtray ile DEĞİL gelmek Pro MicroSim Paket takılı olarak iPhone 4 dışına IC bulduktan tasarımı.

Aşağıdaki örneklerde göstermek gibi bu tasarım için biz bir durumda kullanmanızı öneririz. Nealry tüm iPhone 4 olgu iphone 4 unlocker Rebel Lite mikro simcard uyması mümkün olacak.

* Artık sadece bir ipod gibi telefonunuzu kullanarak

* Gerek herhangi bir kablo veya yazılımları kullanmak

* Gerek yazılım her türlü yük için

* Destekleyen Son iPhone OS 4.1 4 4.2 4.3 4.3.1

* Tam Yükseltilebilir Donanım

* iPhone 4 Kolay açma Çözüm

* Destekler Tüm Ağları & Ülkeler

* iphone 4 Rebel Lite Micro Sim Paket dahil.

* Garanti yok Kaybı

* isteğe bağlı Programcılar ile ücretsiz yazılım Güncellemeler

rebel_lite_iphone_4_micro_unlock_simcard_solutions_point_limited_01.jpg

rebel_lite_iphone_4_micro_unlock_simcard_solutions_point_limited_02.jpg

rebel_lite_iphone_4_micro_unlock_simcard_solutions_point_limited_03.jpg

rebel_lite_iphone_4_micro_unlock_simcard_solutions_point_limited_04.jpg

rebel_lite_iphone_4_micro_unlock_simcard_solutions_point_limited_07.jpg

rebel_lite_iphone_4_micro_unlock_simcard_solutions_point_limited_06.jpg

Edited by tuncay_05

zaten gevey gibi ilk basta 180 - 200 arası satılır sonra 120'ye kadar düşer :)

kılıf zorunlulugu ve uzun film olayı gıcık olmus. diğer micro rebel daha iyi ona bakaraktan sonucta ikiside aynı görevi görüyor.

su update özelliğine anlam veremiyorum , apple bu sürümde acıgı kapattı yeni sürüm cıkardı mesela,

e bizlerde güvendik yükledik sonrada rebelin acık bulup yazılım cıkarmasını beklersekkk soft unlock beklemekten farkımız kalmaz :) (Allah Korusun)... :)

Bilmem reklam olur gaiba kimse kazıklanması fiyatları biraz daha sabıredersek cok düsecek bugün üç telefpncuya ugradım 4.1 unlock için biri iphone son yazılım ve versyon dagil orjinal Gevey takar aktif eder veririm 150Tl. dedi ikinci dükan 140 Tl. dedi üçüncü dükan elimde var ama sana tavsiyim bukada zaman beklemissin biraz daha bekle unlock cıkmas bile gevey şu an piyasad çogaldı ve bircok satış sitesinde su an 80tl 90tl fiyatlarında geziyor bu firmada 60$ satıyor orjınal diyor ve sitesinide veriyor 4 ay bekledim ay sonuna kadarda bekleyecegim

Edited by Kadir

Rbel sim "http://rebelsimcard.com/rebel-micro-sim-card.html"

için güvenilebilir diye bilirmiyiz. Yapılacak olan ödeme, asla geri alınamayacak bir ödeme olabilirmi?

Konu hakkında tecrübesi olan arkadaş varmı?

ödemenizi paypall üzerinden yapınız 45gün içerisinde iade alabiliyorsunuz.

DEĞERLENDİRMELERİM:

REBEL PRO : Upgrade özelliğinin çalışıp çalışmayacağını öğrenmek ya da test etmek zaman alacak. Geveye göre kullanılan malzeme kalitesi iyi görünüyor. özellikle siyah chip'in kendi yuvasında taşmaması bir avantaj. micro sim kesmeye gerek kalmadan kolayca yerleşebilir. Fiyatı 100 TL. Başlangıçta böyle olsa da arz-talep dengesiyle en fazla 2 hafta içinde düşecektir. (Gevey'in piyasayı kısmen doyurduğunu biliyoruz.)

REBEL LIGHT : 10 pound daha ucuz ancak alanın aklına şaşarım.

GEVEY: İlk çıktığında 200 TL gibi rakamlarla satıldı, ancak şu anda rahatlıkla 79 TL'ye sahibinden de bulabilirsiniz. Kullanılan malzemenin ve chip in kalitesiz olması ve bundan dolayı da çok az da olsa bataryayı etkilemesi, micro simi bile kesmenizi gerektirmesi gibi dezavantajları var. Benim gibi 7 ay bekleyenler için önemsiz ayrıntılar ancak REBEL alternatifi varken bunları değerlendirmek doğru bir yaklaşım.

Ben, piyasanın GEVEY ve REBEL'e doyduktan sonra soft unlock çıkarılacağını düşünenlerdenim. Doğanın kanunu şuydu değil mi: çok istediğiniz zaman değil, onu unutmaya başladığınız zaman gerçekleşir. Gevey ve Rebeli alan, kaslı öküzü ve yalancı arapı unutmaya başladı bile.